Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Jutro wielkie otwarcie Lewiatan na Stawowej!

2 grudnia o godzinie 5:30 odbędzie się otwarcie Sklepu Lewiatan przy ul. Stawowej 60 w Cieszynie. Nowy sklep sieci Lewiatan zastąpi Spar Express. W dniu otwarcia na Klientów czekają wyjątkowe promocje. Musisz tam być!

Mięsa polskie z własnego rozbioru w specjalnej cenie

W dniu otwarcia sklepu Lewiatan przy ul. Stawowej, mięsa polskie z własnego rozbioru kupimy w specjalnej cenie: szynkę wieprzową extra kupimy za 7,77 zł za kg lub udko z kurczaka za 3,33 zł za kg.

Promocje i degustacje

2 grudnia na kupujących w nowo otwartym sklepie Lewiatan czeka wiele degustacji produktów od lokalnych dostawców. Na miejscu będzie można skosztować takich produktów, jak: necówka z Cieszyna „Wilczek”, smalec z mięsem z Cieszyna „Wilczek”, chleb francuski Piekarni „Jinak”, kołaczyki maślane „Hojdysz”. Tego szczególnego dnia w sklepie organizowane będą liczne promocje:

- Coca Cola 1,5l 4,99zł/kg
- Mandarynki 3,99zł/kg
- Pomarańcze 3,99zł/kg
- Por 1,19zł/szt
- Ziemniaki 0,89zł/kg
- Masło szlacheckie 5,49zł/szt
- Sok pomarańczowy 1l 2,59zł/szt
- Wafle kakaowe 400g 3,33/szt.

Pod nowy szyldem z większym rozmachem

Nowy sklep sieci Lewiatan zastępuje znany i lubiany przez Klientów z Cieszyna Spar Express. Mieszkańcy Cieszyna przyzwyczaili się, że jest to miejsce czynne 7 dni w tygodniu, także w niedziele niehandlowe i że to właśnie tam kupią wszystkie najważniejsze produkty do późnych godzin nocnych. W kwestii godzin otwarcia nic się nie zmienia jednak ilość dostępnych artykułów mile zaskoczy każdego Klienta. Nowy sklep Lewiatan dysponuje zdecydowanie większą powierzchnią – w miejscu małego sklepu otwiera się prawdziwy supermarket. Choć asortyment sklepu przy Stawowej znacznie się poszerzył, niezmienna pozostaje jakość i świeżość produktów.

Nowy Lewiatan – gdzie i w jakich godzinach?

Nowy „Lewiatan” znajdziemy dokładnie w pomieszczeniach dawnego Spar Express, a więc przy Stawowej 60, obok całodobowej stacji benzynowej. Sklep zlokalizowany jest bezpośrednio przy drodze, obok budynku znajduje się duży parking. Zakupy w Lewiatanie na Stawowej zrobimy od poniedziałku do soboty w godzinach 5:30-23:00 i w niedziele (każdą, także niehandlową) od 7:00 do 22:00.

Wiele lokalnych produktów na półkach

W sklepie Lewiatan przy Stawowej zrobimy całkiem konkretne zakupy – sklep oferuje szeroką gamę produktów spożywczych, nabiałowych, mięsnych, garmażeryjnych i cukierniczych, a wśród nich wiele towarów marki własnej Lewiatan, które reprezentują wysoką jakość w niskiej cenie.  Kupimy tu także lokalne piwo z cieszyńskiego browaru oraz pieczywo z 10 lokalnych piekarni. Na spieszących się do pracy będzie czekała gorąca kawa na wynos w bardzo niskiej cenie i szeroki wybór świeżych kanapek i bułek.

Produkty wędliniarskie firmy Wilczek

Do zakupów zachęca tradycyjne stoisko mięsne z mięsem wieprzowym z własnego rozbioru (z możliwością bezpłatnego zmielenia, rozklepania, pokrojenia oraz pakowania próżniowego), drobiowym oraz wołowym.

W sklepie znajdziemy również wyroby firmy Wilczek czyli między innymi legendarną Necówkę pieczoną po cieszyńsku, smalec z mięsem, boczek extra wędzony, udźce z kurczaka faszerowane, szaszłyki oraz wiele innych. W Supermarkecie Stawowa 60 kupimy też świeże owoce i warzywa od lokalnych dostawców, którzy dostarczają je codziennie.

Nie zapomnij! WIELKIE OTWARCIE sklepu Lewiatan na Stawowej już 2 GRUDNIA O GODZINIE 5:30. Zapraszamy!

 

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: red.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: