Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jutro niedziela handlowa

Z tej wiadomości będą zadowoleni wszyscy ci, którzy do tej pory nie zdążyli jeszcze kupić prezentów pod choinkę. Jutro tj. 19 grudnia sklepy będą czynne, a wszystko za sprawą niedzieli handlowej, która przypada właśnie na ten dzień. 

Coraz więcej osób robi zakupy świąteczne na ostatnią chwilę. Wielu z nas ma jeszcze tę czynność przed sobą, jutro jest ku temu doskonała okazja.  - Zbliżają się święta, a ja nadal nie mam pojęcia, co kupić żonie pod choinkę – mówi pan Krzysztof – jutro moja firma nie pracuje, więc obiecałem sobie, że zaraz z rana wybiorę się na zakupy, żeby nadrobić zaległości.

Podobny dylemat ma jeszcze wielu z nas. Bez porządnych zakupów nie da się urządzić świąt, a czym bliżej nich tym większe kolejki, znalezienie miejsca parkingowego graniczy z cudem, a całe zakupy to kilka godzin z głowy. - Każdego roku obiecuję sobie, że moje następne święta będą już spokojniejsze, wszystko zaplanuję i wykonam wcześniej. Nie będę martwiła się też o prezenty, bo sklepy odwiedzę kiedy półki są jeszcze pełne, a ludzi niewiele. Niestety to tylko taki słomiane obietnice, bo znowu jestem na szarym końcu. Nie mam nic oprócz karpia. Na szczęście jeszcze przede mną niedziela handlowa, mam nadzieję, że zdarzę załatwić wszystko tego dnia przed zamknięciem sklepów – śmieje się pani Ewa z Cieszyna.

 

bsk

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: