Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Charytatywnie dla Karoliny: zdobądź autografy zawodników Borussia Dortmund

Przypominamy że już jutro (niedziela 19 grudnia godz. 15:00) w OSP w Bażanowicach odbędzie się koncert charytatywny dla 4-letniej Karoliny, która zmaga się z ciężką chorobą. 

Podczas imprezy wystąpią dzieci z przedszkoli i szkół z Bażanowic. Do akcji włączyły się również gwiazdy sportu - między innymi Kajetan Kajetanowicz – Chcielibyśmy aby przyszło jak najwięcej osób i żeby udało nam się zebrać, jak najwięcej pieniędzy- mówi portalowi ox.pl Anna Nieboras
Organizatorzy przygotowali również niespodziankę dla fanów zespołu Borussia Dortmund, podczas imprezy można będzie "zdobyć" koszulkę z autografami zawodników tej drużyny a także inne gadżety sław sportu.

 

Apel rodziców chorej Karolinki z Bażanowic
Od niespełna dwóch miesięcy zmagamy się z ciężką chorobą naszej córeczki Karolinki. Stwierdzono u niej nieoperacyjnego guza mózgu. Niestety lekarze nie mają zbyt optymistycznych rokowań co do powrotu do zdrowia. Obecnie jest po drugiej chemii którą zniosła gorzej niż pierwszą. Czeka nas jeszcze kilka badań i decyzja lekarzy co dalej. Wiemy na pewno że będą potrzebne pieniądze na rehabilitacje, neuroterapię... Dlatego zwracam się z prośbą o każdą dowolną wpłatę by nie zabrakło pieniędzy na leczenie Karolinki. Już teraz dziękuję wszystkim którzy zaangażowali się w pomoc. Poniżej nr konta na które można wpłacać pieniądze.
nr konta PKO BP SA04 1020 1390 0000 6102 0041 2874 (z dopiskiem DLA KAROLINKI)


Czytaj więcej: Pomóż 4-letniej Karolince>>>

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: