Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jutro idź na koncert!

Już jutro 11 stycznia o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury Prażakówka w Ustroniu wielkie granie na rzecz Dominiki Wojnar, chorej na nowotwór. Impreza odbywa się pod patronatem prasowym Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

To będzie niezwykły koncert. Już jutro na scenie ustrońskiej Prażakówki wielkie granie. Podczas charytatywnego koncertu kolęd na rzecz chorej na nowotwór Dominiki Wojnar wystąpią fantastyczni goście. Wśród nich Andrzej Lampert z zespołu PIN, uczestnicy programu telewizyjnego „BITWA NA GŁOSY” (Karolina Kidoń, Natalia Kała, Martyna Franek, Zdzisław Baguda „Szczypior”) i Kasia Zaręba. 

Ponadto będzie można wysłuchać  stuosobowej grupy dzieci i młodzieży z Ustronia - GAMA II, BEMOLKI, JEDYNECZKI i solistki.  Zagrają też  Janusz Śliwka, Karol Pyka, Przemek Sztwiertnia, Zbigniew Bałdys, Mateusz Jachym, Eryk Urbaniec.  

Wszystkie kolędy zaśpiewane zostaną specjalnie dla Dominiki Wojnar – dziewczynki z Cieszyna, która walczy z ciężką chorobą. Jak dodają organizatorzy  w przerwie koncertu będzie można nabyć cegiełki, kupony rabatowe i innych upominki. Ponadto będzie można wylicytować przedmioty przekazane na rzecz Dominiki przez gwiazdy. Swoje serce otworzyli: Kayah, Halina Mlynkova, Ewa Wachowicz, Zbigniew Preisner, Kajetan Kajetanowicz, Kamil Durczok, Marcin Wyrostek, Artur Rojek, zespół Zakopower i bracia Golec. Licytować będzie można płyty, książki, rękopis jednej z kolęd Zbigniewa Preisnera, gadżety od Kajetana Kajetanowicza i wiele innych. Do udziału w koncercie zachęca również Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL! Przyjdź, posłuchaj i pomóż.

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: