Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Józef Michałek ze Złotą Odznaką Honorową

Mieszkaniec Istebnej – Józef Michałek otrzymał Złotą Odznakę Honorową za Zasługi Dla Województwa Śląskiego. Nagrodę odebrał z rąk marszałka Jakuba Chełstowskiego oraz przewodniczącego Sejmiku Śląskiego Jana Kawuloka.

Złota Odznakę Honorową za Zasługi Dla Województwa Śląskiego to nagroda, przyznawana od 2000 roku. Mogą ją otrzymać osoby, które całokształtem działalności w jakiś sposób zasłużyły się dla Województwa Śląskiego – głównie chodzi o rozwój kulturalny, społeczny lub gospodarczy.

Komisja Sejmiku - „Kapituła Odznaki Honorowej za Zasługi dla Województwa Śląskiego” zadecydowała o przyznaniu odznaki siedmiu osobom, w tym Józefowi Michałkowi - Podczas XL Sesji Sejmiku Województwa Śląskiego marszałek Jakub Chełstowski oraz przewodniczący Sejmiku Śląskiego Jan Kawulok wręczyli Złote Odznaki Honorowe Za Zasługi dla Województwa Śląskiego za organizację i zaangażowanie w Rok Górali w Woj. Śląskim –poinformowała Gmina Istebna w mediach społecznościowych.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-01-25 17:07:35
sierżant_Niemyty_Wycior: to jeszcze uścisk dłoni Kałuży się należy
2022-01-26 08:02:08
Rudyopos: To w Istebnej fotka zaś obiad wyda dla "Vipów" za gminną kasę. Aswoją drogą gratuluję Pani Wójt podwyżki równej Prezydentowi Warszawy- o 6 tyś. W końcu Istebna, jedna zbardziej zadłużonych gmin w Polscenie może być gorsza od Stolicy. Pozazdrościć gospodarza
2022-01-26 12:49:11
DanielHandzelSCI: Będą w Trójwsi słitfocie z laureatem :-)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: