Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jestem Świętym Mikołajem

Akcja „Jestem Świętym Mikołajem” organizowana przez Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii „Kontakt” Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej "Być Razem” udała się lepiej niż planowano. Dzięki zaangażowaniu szkół, dobrej woli i wielkiemu sercu sponsorów dzieci uczestniczące w Mikołajkach i Wigilijce otrzymały bogate paczki, na stole wigilijnym znalazło się wiele przysmaków, a na twarzach dzieci zagościł uśmiech.

W Mikołajkach i Wigilijce uczestniczyło około 60 dzieci, które na co dzień biorą udział w zajęciach artystycznych i edukacyjnych organizowanych w "Kontakcie".

- W naszej akcji „Świętymi Mikołajami” zostali uczniowie, rodzice i nauczyciele z Zespołu Szkół i Przedszkola w Pruchnej, z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Wł. Szybińskiego w Cieszynie oraz z Katolickiego Gimnazjum i Liceum im. M. Grodzieckiego w Cieszynie. Dzieci ze szkół i przedszkola przynosząc do szkoły dary dla innych dzieci otrzymały naklejki z logo akcji „Jestem Świętym Mikołajem”, tym samym mogły poczuć przyjemność płynącą z dzielenia się i obdarowywania bardziej potrzebujących. Świętymi Mikołajami zostali także pracownicy jednej z firm, którzy przygotowali 50 upominków dla uczestników Mikołajek – podkreśla Elżbieta Kiedroń-Fałat kierownik Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii „Kontakt.

 

 

bsk

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją