Jest praca w Skoczowie!

Jest praca w Skoczowie! Pracownicy produkcji, magazynierzy, operatorzy wózków widłowych poszukiwani! Koam Sp. z o.o. szuka około 30 pracowników na nowo powstałe miejsca pracy.

Koam Sp. z o.o. to międzynarodowy koncern zrzeszający spółki działające w sektorze automotive, jest jednym z największych pracodawców naszego regionu, zatrudnia obecnie około 520 osób, zapewniając pracownikom stałe zatrudnienie, terminowe wynagrodzenie możliwość rozwoju i pracę w wielokulturowym środowisku. Firma produkuje elementy z tworzywa dla branży motoryzacyjnej do samochodów marki KIA i Hyundai. Swą działalność firma prowadzi na terenie Korei, Słowacji, Meksyku a od 2012 roku, także Polski. Zakład jest jednym z najnowocześniejszych w regionie, posiada szereg certyfikatów zaświadczających zgodność z normami w zakresie jakości produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych metodą wtrysku i montażu dla przemysłu motoryzacyjnego (ISO 9001:2008, ISO/TS 16949:2009 oraz ISO 14001:2004).

- Obecnie poszukujemy około 20 osób na nowopowstałe stanowisko pracownika produkcji, ok 10 osób do działu kontroli jakości a także magazynierów i operatorów wózków widłowych. Oferujemy umowę o pracę w nowocześnie zorganizowanym zakładzie , odpowiadający wymogom jakościowym naszych klientów i ich ostatecznym odbiorcom – mówi Beata Gogółka Manager ds. Personalnych w Firmie Koam Sp. z o.o.

Jeśli chcesz pracować w zakładzie zanieś osobiście CV i list motywacyjny do siedziby firmy przy ul. Góreckiej 63 w Skoczowie lub prześlij dokumenty na adres rekrutacja@koampoland.com.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.: 33 485 32 50
 

Artykuł sponsorowany

źródło: OX.PL
dodał: NG
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją