Jedno auto dwóch pijanych

Czy możliwe jest zatrzymanie dwóch pijanych kierowców jadących jednym autem? Okazuje się że tak. Do takiego zdarzenia doszło wczoraj (07.10.2014) przed południem na drodze S1 w kierunku Cieszyna.

Policjanci informację o poruszającym się zygzakiem pojeździe otrzymali od innych uczestników ruchu. Po krótkim pościgu mundurowi zatrzymali 36-letniego kierowcę audi, który miał blisko promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Chwilę wcześniej tym samym pojazdem kierował pasażer – 51-latek z Jaworza, który miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

- Z relacji jednego ze świadków wynikało, że pojazd zatrzymał się na chwilę na poboczu, gdzie kierowca i pasażer zamienili się miejscami. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali 36-latka, który kierował audi. Badanie alkomatem wykazało, że miał blisko promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkomatem przebadano także 51-letniego pasażera, który chwilę wcześniej prowadził ten pojazd. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik ponad 2 promili alkoholu. - informuje KMP w Bielsku Białej. 

O ich dalszym losie rozstrzygnie teraz prokurator.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją