Jednego rywala mniej
Ekipa spod Równicy pokonała Zalchem Znicz przed własną publicznością w ramach 3. kolejki I ligi śląskiej - 2:1. Jednak podopieczni Karola Sieńskiego w rundzie rewanżowej nie udadzą się do Kłobucka, gdyż włodarze klubu postanowili wycofać drużynę z rozgrywek, o czym spekulowano już od dłuższego czasu. Beniaminek na półmetku sezonu plasował się na 12. pozycji z jedenastoma punktami przewagi nad strefą spadkową.
– Zalchem Znicz Kłobuck kończy udział w rozgrywkach IV ligi. Mimo siedmiu zwycięstw i bezpiecznego 12. miejsca w tabeli klub zdecydował się na rezygnację. Następstwem tej decyzji jest rozstanie się z piłkarzami za porozumieniem stron, co umożliwia im natychmiastowe poszukiwanie nowych klubów. Od wiosny drużyna z Kłobucka będzie rywalizować w B klasie, przejmując miejsce swoich rezerw – czytamy na oficjalnym fanpage’u klubu.
Komentarze
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
33