Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Jedna z trzech wspaniałych nagród może być wasza

Romantyczny pobyt w czterogwiazdkowym hotelu w Tatrach jest jedną z trzech nagród w najnowszym konkursie restauracji ''Pod Tułem'' z Cisownicy. Konkurs skierowany jest do par, które planują swoje wesele, bez względu na ilość zapraszanych gości - weź udział lub przekaż poniższą informację swoim znajomym.

Organizacja wesela pochłania dużo czasu i pieniędzy, o czym najlepiej wiedzą Ci, którzy ten ważny dzień mają już za sobą. Przyszłe Młode Pary ze śląska cieszyńskiego mogą nieco ułatwić sobie przygotowania – biorąc udział w najnowszym konkursie cisownickiej restauracji, „Pod Tułem” mogą zaoszczędzić zarówno wiele czasu, jak i pieniędzy. 

Nagrodami w konkursie, o którym pisaliśmy już wcześniej (zobacz artykuł: „Wygraj i wybierz nagrodę”) są: pobyt dla 2 osób w Hotelu Bania **** Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej,  zaopatrzenie weselne w postaci 50 butelek wódki oraz tort weselny wykonany przez Zakład Piekarniczo – Cukierniczy Janina Bronowska Sp. J. z Czernichowa.

Warto zorganizować wesele właśnie w restauracji „Pod Tułem” i to nie tylko ze względu na konkurs, ale także szereg udogodnień, jakie przygotowała restauracja, by jak najbardziej odciążyć narzeczonych przygotowujących się do zmiany stanu cywilnego. - Zachęcamy do udziału w konkursie, tym bardziej, że skierowany jest on do wszystkich par zainteresowanych naszą ofertą – bez względu na to, czy organizują wesele na 25 czy na 120 osób – podkreśla właścicielka. - Organizujemy zespół muzyczny lub DJ'a, usługi transportowe dla gości weselnych i przeróżne atrakcje, które z biegiem czasu stają się niemal elementem nieodzownym każdego udanego wesela – mogą to być pokazy barmańskie, candy bar czy występ kapeli góralskiej – mówi Barbara Musioł-Mironowicz, właścicielka restauracji „Pod Tułem”. - Nasze menu weselne jest syte i pyszne - nasi klienci nie kupują przysłowiowego kota w worku, narzeczone pary mogą skosztować naszych potraw i skomponować własne menu podczas bezpłatnych degustacji w naszej restauracji. Oferujemy także noclegi i dekorujemy salę. Mamy nawet wiatę, więc jeżeli ktoś marzy o ślubie pod gołym niebem - to też się da zorganizować! Chcę zachęcić wszystkich narzeczonych, aby przyszli do nas, powiedzieli jaki mają pomysł lub co im się marzy w temacie organizacji własnego wesela, a my już zadbamy o to, by zrealizować nawet te trudniejsze koncepcje. Z terminami również nie ma problemu, bo w naszej restauracji wesela odbywają się niemal codziennie – nie tylko w soboty, ale także w ciągu tygodnia, a nawet w Święta Bożego Narodzenia i Sylwestra.


W restauracji "Pod Tułem" organizowane są nie tylko wesela, ale także śluby - zarówno cywilne, jak i kościelne. Wiele Młodych Par powiedziało sobie "tak" pod wiatą należącą do cisownickiej restauracji. Jeśli Ty też marzysz o weselu w niemalże filmowym stylu, koniecznie odwiedź restaurację "Pod Tułem" lub skontaktuj się z nią telefonicznie: (033) 85 27 947, 692 613 140.


Przypominamy o konkursie "Zamów wesele i wygraj".
Weź udział bez względu na ilość gości:

Konkurs trwa od 26 sierpnia do 31 października 2014r. Pary, które przez ten okres podpiszą umowę na wesele w restauracji „Pod Tułem” otrzymają zaproszenie do udziału w konkursie, a dokładnie w uroczystej kolacji, która odbędzie się 7 listopada 2014 roku. W ten listopadowy dzień, w cisownickiej restauracji zbiorą się wszystkie pary, które wyraziły chęć udziału w konkursie. Zadaniem konkursowym będzie udzielenie odpowiedzi na 10 pytań. Jakie to będą pytania – tego uczestnicy dowiedzą się dopiero podczas kolacji, jednak małą podpowiedź zamieściliśmy już we wcześniejszym artykule: „Wygraj i wybierz nagrodę”.

Szczegółowe informacje o konkursie oraz regulamin znaleźć można na stronie konkursowej: 


źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: