Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jedna trzecia planu

Pandemiczny chaos, by nie powiedzieć paraliż sportowego kalendarza, nie ominął także rozgrywek piłki ręcznej. Odwołanie spotkań z dnia na dzień siłą rzeczy, stało się przykrą codziennością. Na trzy mecze zaplanowane w ubiegłym tygodniu, MKS Ustroń rozegrał tylko jeden.

W ubiegłym tygodniu ustrońskiemu MKS-owi, udało się rozegrać tylko jeden mecz. Wyjazdowe spotkanie z KS Tajfun Harbułtowice nie przyniosło niespodzianki. Pierwsze 15 minut minęło pod znakiem wyrównanej walki, później rozpoczął się odjazd Ustronia. By to zobrazować wystarczy prześledzić zmieniający się wynik. Po dziesięciu minutach MKS prowadził 9:6, zaś po dwudziestu było już 17:7. Pierwsza polowa zakończyła się wynikiem 28:11 dla gości. W drugiej połowie meczu przewaga MKS-u systematycznie się powiększała. W sumie gospodarze zdobyli kolejne 11 bramek, zaś goście trochę więcej, bo 27. Mecz wygrał MKS Ustroń 55:22. W drugiej części meczu możliwość zaprezentowania się na parkiecie dostali wszyscy zawodnicy z Ustronia. Bardzo dobrze zadebiutowali bracia Dominik i Marcin Siekierka, z rocznika Młodzików. Dobry występ zaliczył także kapitan drużyny, Aleksander Bejnar zdobywając 21 bramek. Jako ciekawostkę dodam, że w zespole Ustronia wystąpił wychowanek drużyny przeciwników – Szymon Patyna, który rzucił 8 bramek. Przy okazji tego meczu spotkali się także niedawni partnerzy, bowiem Piotr Bejnar i Jakub Olczyk, prowadzili reprezentację województwa Śląskiego w tegorocznych Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży w piłce ręcznej. Przypomnę, że prowadzona przez nich drużyna Juniorów zajęła tam IV miejsce.

Pod wielkim znakiem zapytania jest start zespołu seniorów w III lidze. Wyznaczony na 7-go listopada pierwszy mecz MKS Ustroń z UKS MOSM Vocare BPO Bytom, został już odwołany. Na razie nie znamy nowego terminu.

Zdjęcia Młodzików i Juniorów wykorzystane w tym materiale pochodzą z meczów rozegranych wcześniej.


Krystian Medwid

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: