Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Jaworze: seniorzy świętowali

27 czerwca już 22 raz w Jaworzu obchodzono Jaworzański Dzień Seniora. Najstarsi mieszkańcy gminy wspólnie świętowali.

Już po raz dwudziesty drugi w Jaworzu odbyło się spotkanie najstarszych mieszkańców gminy. 27 czerwca 2024 r. jaworzańscy seniorzy zasiedli przy wspólnym stole z Anną Skotnicką-Nędzką - wójt gminy Jaworze i Agnieszką Nieborak - przewodniczącą Rady Gminy Jaworze oraz radnymi.

- Uroczystość zorganizował Ośrodek Promocji Gminy Jaworze przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz Szkołą Podstawową nr 1 w Jaworzu. Dzięki zaangażowaniu wielu osób udało się stworzyć atmosferę pełną ciepła, radości i wzajemnego szacunku – opisują jaworzańscy urzędnicy.

Spotkanie prowadziła Dorota Sacher-Wejster - kierownik jaworzańskiego GOPS-u. Zgromadzonych gości przywitała wójt Anna Skotnicka-Nędzka, podkreślając znaczenie seniorów w życiu społecznym:

- To dla mnie zaszczyt i przyjemność móc spotkać się z Wami w tym wyjątkowym dniu, który jest wyrazem naszego szacunku i wdzięczności za Wasz wkład w rozwój naszej gminy. W dzisiejszym, dynamicznie zmieniającym się świecie, Wasza obecność i rady są dla nas niezwykle cenne. Jesteście nie tylko świadkami historii, ale także inspiracją dla młodszych pokoleń, które uczą się od Was odpowiedzialności, pracowitości i solidarności.

Dla seniorów przygotowano poczęstunek, a o oprawę muzyczną zadbał wspaniały zespół Art Royal Music, w składzie: Agnieszka Golik oraz Adam Kobierski. Duet zaprezentował utwory z lat 60, 70 i 80-tych, porywając zgromadzonych do śpiewu i wspólnej zabawy.

 

NG/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: