Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Jasienica: Zamknięcie ulicy i przystanków

Ul. Nabrzeżna w Jasienicy-Bierach zostanie zamknięta, podobnie jak dwa przystanki na niej.

Jak informują władze Gminy Jasienica, w związku z trwającymi pracami związanymi z budową kanalizacji sanitarnej w sołectwach Jasienica-Biery, konieczne będzie czasowe zamknięcie odcinka ul. Nabrzeżnej odcinek na wysokości budynków nr 248, 38, 92, 223, 103, 106, 244, 121.

- Zamknięcie czasowe drogi nastąpi w okresie od 02 kwietnia do 12 kwietnia 2024 r., spowoduje również zmianę trasy linii komunikacyjnej nr 126 Bielsko-Biała-Grodziec Zagóra przez Biery, Łazy, co za tym idzie przystanek przy ul. Nadbrzeżnej „Biery Mostek” i ,,Jasienica Meble” przy ul. Fabrycznej będą w tym czasie nieczynne. Z uwagi na zmianę komunikacji zbiorowej – Komunikacji Beskidzkiej pasażerowie będą musieli skorzystać z przystanków sąsiednich tj. ,,Biery Kościół” przy ul. Szkolnej w Bierach i ,,Jasienica Meble” przy ul. Cieszyńskiej w Jasienicy – informują urzędnicy.

Trasa zastępcza autobusu będzie odbywać się ulicą Szkolną relacji Świętoszówka–Biery z miejscem zawracania autobusu koło przystanku ,,Biery kościół” (skrzyżowanie przy ulicach Szkolna – Olszowa w Bierach).

 

NG/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: