Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jasienica: remonty dróg

Zakończył się kolejny etap tegorocznych remontów dróg w czterech sołectwach gminy Jasienica. Jak informuje Urząd Gminy, naprawione zostały drogi w Łazach, Bielowicku, Iłownicy i Grodźcu.

Ekipy remontowe zakończyły prace na odcinku o długości ponad 300 m na drodze Kąty w Łazach. Zakres robót obejmował m.in. wyrównanie istniejącej nakładki bitumicznej, położenie dwóch warstw nakładek, wiążącej i ścieralnej, pobocza i wyczyszczone rowy. Koszt całości prac wyniósł ok. 66 tys. zł.

Podobny zakres objęły prace na drogach Zagoje i Pielgrzymkowa w Bielowicku o łącznej długości ponad 200 m, tu koszt robót wyniósł ok. 46 tys. zł. Z kolei w Iłownicy wyremontowano ponad blisko 450 m ulicy św. Jana Sarkandra. Całkowity koszt to ok. 95 tys. zł.

Natomiast w Grodźcu wyremontowano drogę Siedlaczą, m.in. wyrównano istniejącą nakładkę bitumiczną, położono dwie warstwy nakładek wiążącej i ścieralnej, uregulowano pobocza i wyczyszczono rowy, wymieniono też przepusty i odtworzono rowy na odcinku 421 m. Koszt całości prac wyniósł ok. 106 tys. zł.

(mat.pras.)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: