Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Jasienica: medale za długoletnie pożycie małżeńskie

W środę, 19 grudnia na sali widowiskowej GOK-u wójt Janusz Pierzyna wręczył zasłużonym parom medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Na uroczystość zaproszono 46 par małżeńskich, które przeżyły ze sobą co najmniej 50 lat, wśród nich dwie pary mają za sobą przynajmniej 55-letni staż małżeński, cztery pary 60-letni staż małżeński, a jedna nawet 70-letni.

Medale jubilatom wręczył wójt Janusz Pierzyna w towarzystwie przewodniczącego Rady Gminy Jasienica Czesława Machalicy i wicewójta Krzysztofa Wieczerzaka. Panie otrzymały też kwiaty, na wszystkich czekał poczęstunek, rozmawiano przy kawie i ciastku, dla zebranych grała Kapela „Brynioki”.

Dla nas spotkanie z małżeństwami, które przeżyły ze sobą ponad 50 lat, to zawsze doniosła chwila – mówił jubilatom wójt Janusz Pierzyna. – Jesteście wzorem do naśladowania dla kolejnych pokoleń, przykładem cierpliwości i wierności w czasach, w których panuje nadmierny pośpiech. Dziękuję za ten przykład życia oraz za wasz wkład w życie naszej gminy i jej rozwój – dodał.

(red./mat.pras)

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: