Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Jasełka on-line w niedzielę o 15.00

To przedstawienie historii narodzin Jezusa tradycyjnie wystawiane w okresie Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku choć możliwości ograniczone Misyjna Jutrzenka zaprasza na jasełka. Tym razem on-line.

Misyjna Jutrzenka co roku wystawia bożonarodzeniowe jasełka. Zaczęło się w kościele, ale z czasem przeniosły się one do Teatru Elektrycznego.
- Serdecznie zapraszamy w przyszłą niedzielę (24.01.2021r.) o godzinie 15:00 do obejrzenia Jasełek Bożonarodzeniowych w wykonaniu „Misyjnej Jutrzenki”. Co roku w okresie Narodzenia Pańskiego nasze koło misyjne wystawia na deskach teatru spektakl jasełkowy w ramach akcji „Kolędnicy Misyjni” organizowanej przez Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci. W związku z wprowadzonymi obostrzeniami powstał pomysł, aby spektakl przenieść na ekrany telewizorów. Jasełka oparte na zupełnie nowym scenariuszu zostały nagrane w przygotowanym przez nas studiu filmowym. W produkcji wzięło udział niemal 40 dzieci, w przygotowaniach pomagali nasi rodzice – mówią prowadzący grupę misyjną w Skoczowie.

Film opisujący historię przyjścia na Świat Bożego Syna w wykonaniu „Misyjnej Jutrzenki” będzie można obejrzeć na stronie internetowej www.parafiaskoczow.ox.pl poprzez Transmisję online. Jak co roku będzie można wesprzeć również działalność misyjną.
- Podczas tegorocznej akcji „Kolędnicy Misyjni” pragniemy pomóc naszym rówieśnikom z Kenii i Tanzanii, którzy cierpią z powodu narastającej biedy. Dzieci te, należące do plemienia Masajów, przez większość czasu pomagają swoim rodzicom przy wypasie zwierząt, noszeniu wody, uprawie roli oraz w pracach domowych. Wiele rodzin nie ma środków na edukację swoich dzieci. Dlatego prosimy o wpłacanie dobrowolnych ofiar na rzecz potrzebujących na stronie zrzutka.pl – dodają animatorzy.
Już dziś można się dorzucić do tego celu.


Link do zrzutki na rzecz Masajskich Dzieci

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: