Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

„Jari będzie dobrym nauczycielem”

Jarosław i Marcin Szejowie coraz większymi krokami zbliżają się do czwartej rundy ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. W następny weekend (5-7.07) wezmą udział w 30. Marma Rajd Rzeszowski.

11 odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 152 kilometrów – tak przedstawia się zbliżający Rajd Rzeszowski, który zaplanowano w dniach 5-7 sierpnia. Na starcie zameldują się ustronianie – Jarosław i Marcin Szejowie – którzy w tym sezonie startują pod skrzydłami Hyundai Motorsport.

Bracia skupiają się na przygotowaniach, a pomóc im w tym ma aktualny mistrz Polski – Jari Huttunen. Fin będzie współpracował z ustronianami m.in. pod kątem doboru odpowiednich ustawień na ten wymagający rajd. Huttunen sięgnął po zwycięstwo w ubiegłorocznej edycji Rajdu Rzeszowskiego.

- Asfalty to moja naturalna, ulubiona nawierzchnia. Bardzo się cieszę, że na testach pojawi się Jari Huttunen. Będziemy mogli skorzystać z jego doświadczenia oraz z niesamowitej wiedzy na temat Hyundaia i20 R5 – przyznaje Jarosław Szeja. - Ten rok to jest właśnie taka szkoła – Jari będzie dobrym nauczycielem. Nastawienie w zespole jest dobre – chcemy znów stanąć do walki dla naszych kibiców i partnerów, którzy nawet na moment się od nas nie odwrócili i wciąż darzą nas swoim zaufaniem. Za to dziękujemy! – dodaje.

 

Sport na OX.pl, czytaj także:

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: