Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Janina Żagan Perłą Podbeskidzia

Wicestarosta Cieszyńska Janina Żagan została Perłą Podbeskidzia. Uroczystość wręczenia tego szczególnego wyróżnienia odbyła się podczas XII Gali Regionalnego Kongresu Kobiet Podbeskidzia.

Pod hasłem „Przyszłość jest Kobietą” spotkały się panie na dwunastym już Kongresie Kobiet. Tym razem paniom towarzyszyło hasło „Przyszłość jest Kobietą”. Całe spotkanie było okazją do podziwiania kobiet silnych. Wyjątkowym momentem była „Koronacja”, Beaty Bojdy, stylistki i kreatorki mody, która tym razem podjęła się trudnego tematu chorób onkologicznych, na które cierpią panie i ich walce o zdrowie.

Szczególne były także nagrody, otrzymała je m.in. Janina Żagan, Wicestarosta Cieszyńska.

- W dniu 24 września 2023 roku otrzymałam nagrodę "Perła Podbeskidzia" podczas XII Gali Regionalnego Kongresu Kobiet Podbeskidzia, która obyła się pod hasłem "Przyszłość jest Kobietą". Dziękuję za to szczególne wyróżnienie, ale muszę powiedzieć, że cała uroczystość była ukoronowaniem kobiet silnych, prawdziwych diamentów, kobiet twardych i niezniszczalnych, kobiet zwycięskich w walce z chorobami onkologicznymi – skomentowała Janina Żagan.


KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

10
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-09-26 16:19:12
sierżant_Niemyty_Wycior: śmiechu warte
2023-09-26 21:07:14
Dick: Żałosne te komentarze...Ile tu zawiści, kompleksów, zero szacunku dla czyichś osiągnięć...
2023-09-26 22:14:00
AntyklerForte+: Proszę o spokój. Dziś potrzebna jest modlitwa i post za obolałych i zawstydzonych księży. Także za zawstydzone i obolałe siostry zakonne i katechetki. Biskup Kaszak [czy Kiszka?...] ma rację, ta sztucznie rozpętana afera wokół spotkania dwóch wikarych z kolegami z wojska na probostwie w Dąbrowie Górniczej to kolejny brutalny atak żydo-masonerii na Chrystusa i Chrystusowy kościół. Postem i modlitwą dajemy odpór bezbożnej hołocie. Bóg im wypłać, kijami po grzbiecie. Dziennikarzom, rzecz jasna.
2023-09-27 09:59:01
M53: Panowie, panowie, nie potraficie powściągnąć jęzorów? Dlaczego? Że kobieta została nagrodzona przez kobiety? Mogłabym Was też shejtować, jak to teraz w modzie, ale po co? Dla mnie ważne, że kobiety się dogadują, że są razem, że są silne. Dla pani Żagan gratulacje, a panom życzę zdobywania nagród w różnych dziedzinach.
2023-09-27 11:41:00
Mach: Gratuluję pani Janinie bez względu na wszystko. Ale ja nie o tym. Ja o zbitkach słownych- "Kongres Kobiet" i 'Perła Podbeskidzia". Każdy ma prawo zakładać stowarzyszenie jakie chce, w tym i kobiety. Szukałem odpowiednika podobnego, męskiego ale poza medycznym "Kongresem zdrowych mężczyzn" niczego innego nie znalazłem. Jest wiele różnych kongresów o państwowym charakterze np. Dwuizbowy Kongres USA, Kongres Sportu i Turystyki itd. Kongres Kobiet- który ma być stowarzyszeniem ponad podziałami i apolitycznym trąci mi myszką. Kobiety czują się niedowartościowane przez mężczyzn więc bawią się we własnym gronie- niczym w "Sex Misji- bodajże Machulskiego. Piszą w statucie o niepolityczności stowarzyszenia, a powołują gabinet cieni wszedłem na stronę cieni- i tu jak w "Sex Misji" -same kobiety, chłopów brak sądząc po zdjęciach- próbowałem dostrzec jakąś perukę i jakieś duże nie naturalne "oczy" ale nic- i doszedłem do wniosku ,że jednak faceci bardziej doceniają kobiety niż by było odwrotnie. Sex Misja jak ulał, zerżnięty scenariusz wpleciony w stowarzyszenie .W nadchodzących wyborach to liderzy silą się na parytety a kobiety we własnym Kongresie to mają gdzieś. No i jeszcze to "Podbeskidzie"- której wice starostce z cieszyńskiego jakoś nie przeszkadza, że twór absolutnie sztuczny. Podkarpacie jest do przyjęcia ale nazwa Podbeskidzie jest żałosna. Perła Podbeskidzia, a może Kropla Beskidu, najlepiej musująca jak wyobraźni kobietom zabrakło i trzeba się na siłę dowartościować .
2023-09-27 12:45:19
Boska Adela: brawo Mach, właśnie o to chodzi
2023-09-27 20:00:21
perpetua: @M53 - chyba czegoś nie zrozumiałaś, tej nagrody JŻ nie "zdobyła" tylko jej koleżanki przyznały
2023-09-28 02:00:06
inigo: My chwalimy Was Wy chwalicie nas To jus było…..
2023-09-28 08:01:57
Mach: A ta pani od stylistyki i kreacji mody co podjęła się trudnego TEMATU już została "królową", skoro ją ukoronowano? To nie można było wybrać do ukoronowania wybitnej jakiejś pani wykształconej onkolog pomagającej kobietom w walce z chorobami onkologicznymi na co dzień i w nocy każdego dnia ,miesiąca i roku a trzeba było ukoronować modystkę ,że poplotkowała sobie na ten TEMAT z innymi sorry "babami"? Proszę się nie kompromitować.
2023-09-28 11:09:47
TYRRANOZAURR: O widzę że komuś z redakcji nie w smak prawda i prawdziwe informacje o ludziach których próbują kreować na nieskazitelnie czyste skoro prawdziwe opinie/posty kasują. Każdy Skoczowianin nie zapomni wkładu tzw. perły. Redakcja, Rada powiatu itp - jedna klika wzajemnej adoracji. Rącza rączkę myje.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: