Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jak nas widzą, tak nas... kupują, czyli jak powinien się reklamować Śląsk Cieszyński. ZAGŁOSUJ!

Starostwo Powiatowe w Cieszynie serdecznie zaprasza do głosowania. Ma ono na celu wyłonienie zwycięskiej wizji Śląska Cieszyńskiego, która jest bliska jego mieszkańcom, a która mogłaby się stać podstawą komunikacji reklamowej.

Potrzebujemy stworzyć spójny i atrakcyjny wizerunek naszego regionu, tak by dać się poznać turystom z najlepszej strony i zachęcić ich do odwiedzenia nas.

Zależy nam na wybraniu idei, która będzie przede wszystkim podobać się mieszkańcom Śląską Cieszyńskiego, stąd prośba do Państwa o oddanie swego głosu na jedną z poniższych opcji.

Serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas
 

1.  (ŚLĄSK CIESZYŃSKI) - TU POCZUJESZ SIĘ WOLNY; TU ŻYCIE PŁYNIE WOLNIEJ
Słowo wolny ma dwa znaczenia. Można być wolnym od czegoś, a można również być wolnym, czyli nie spieszyć się. Obie te wartości to coś czego turyści bardzo poszukują. Poczucia wolności i odpoczynku. Można to znaleźć w naszym regionie, pośród małych, urokliwych miasteczek, gdzie życie toczy się swoim torem, pięknej przyrody i malowniczych  widoków.
Przy tej komunikacji jesteśmy blisko modnej ostatnio idei bycia SLOW (slow life, slow food), co może być dodatkowym plusem zachęcającym turystów do wybrania właśnie Śląska Cieszyńskiego jako miejsca odpoczynku.
Jednym słowem wyjątkowe miejsce, gdzie poczujesz naprawdę wolny.


2.  (ŚLĄSK CIESZYŃSKI) - BEZ GRANIC

Śląsk Cieszyński łączy ze sobą trzy państwa: Polskę, Czechy i Słowację. Punktem spajającym jest miasto Cieszyn. Obecnie granica jest, ale tak naprawdę jakby jej nie było. W jednej chwili można zwiedzać atrakcje w Polsce i w Czechach. To wyjątkowa okazja, by poznać różne kultury, różnorodne kuchnie, zabytki i zwyczaje bez większych nakładów czasu i wysiłku. To coś, co może być dużą atrakcją dla osoby spoza naszego regionu.
Dodatkowo „bez granic”  to: odpoczynek bez granic, zabawa bez granic, zdrowie bez granic, aktywność bez granic.
Budujemy wizerunek miejsca bogatego w różne atrakcje i otwartego na gości.
  

3.  (PEŁEN RADOŚCI) ŚLĄSK CIESZYŃSKI
Mało który region ma w nazwie słowo, które od razu kojarzy się pozytywnie, tak jak wyraz cieszyć. To pozytywne skojarzenia: radość, którą wywołują piękne widoki, relaks, okoliczne atrakcje, zabytki, naturalne jedzenie itd.
Oczywiście nie możemy obiecać, że w naszym rejonie żyją tylko uśmiechnięci ludzie, ale już to, że przyjeżdżając tu znajdzie się mnóstwo atrakcji, które sprawią dużo radości, jak najbardziej tak.
 


 

4. (ŚLĄSK CIESZYŃSKI TO) ŹRÓDŁA
Źródło kojarzy się z czystością, z odrodzeniem, z początkiem, z historią, tradycją i byciem blisko przyrody. Dosłownie znajdujemy się u źródeł najważniejszej polskiej rzeki – Wisły, a po drugie znajdują się źródła tradycji i wydarzeń historycznych.


 

Głosować można na POWIAT.OX.PL

Źródło zdjęć - Archiwum Starostwa Powiatowego, www.kinonagranicy.pl 

Artykuł sponsorowany Starostwa Powiatowego w Cieszynie

źródło: ox.pl
dodał: CR,NG

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-11-25 16:37:12
Przepierón: Gdyby można było zagłosować na:<br />- Bezprawny pobór opłaty parkingowej na Równice <br />- Rozkopany Cieszyn<br />- Cieszyńską wykańczalnie czyli szpitol<br />to bym zagłosował a tak to nie ma na co głosować
2015-11-25 17:04:03
as355: Punkt spajający trzy Państwa ,POLSKA &lt;CZECHY &lt;SŁOWACJA &lt;,,to Trójstyk mieszczący się w Jaworzynce ,,a w Cieszynie takowego nie ma bo SŁOWACJA tak daleko nie sięga ,,Zagłosował bym za remontem (PIRAMID )w Ustroniu jako baza noclegowa ,obecnie popadła w ruiny a wczasowiczów nie stać na (Gołębia )no nie wszystkich .Co do Cieszyna to zmieniłbym ,,i tu za mało miejsca na zapis zmian .
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: