Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jak kanapki to z Gastro

Firma Gastro działa na rynku od trzech lat. Swoją działalność rozpoczynaliśmy w wynajętej hali. Na początku były to niewielkie ilości kanapek, jednak produkcja i asortyment na tyle się poszerzyły przez to, że nasze produkty wzbudzają zaufanie klientów, że rozwinęliśmy działalność i od roku cieszymy się własnym zakładem produkcyjnym.

Obecnie produkcja kanapek sięga kilka tysięcy sztuk dziennie. Prócz kanapek w naszym asortymencie są gołąbki, rolady wieprzowe, trzy rodzaje krokietów, kotlety schabowe smażone, ryby smażone, kotlety mielone, galaretka wieprzowa, tymbaliki drobiowe, zapiekane kiełbaski w cieście francuskim i 10 rodzajów surówek i sałatek.

Nasze wyroby nie zawierają konserwantów i są  produkowane według własnych receptur a do ich produkcji kupujemy zawsze świeży towar -  w tym celu współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami.  Wkład ręcznej pracy i starannie dobrane receptury sprawiają, że produkty smakują jak przygotowane w domu. Są one również chłodzone z zachowaniem wszelkich walorów smakowych oraz  świeżości.


Nasze kanapki można kupić w wielu sklepach na terenie Śląska Cieszyńskiego i okolic (Jastrzębie Zdrój, Ruptawa, Zebrzydowice, Pielgrzymowice, Kończyce Małe,  Kaczyce, Pogwizdów, Harbutowice, Ochaby, Skoczów, Kiczyce, Pruchna,   Cieszyn, Chybie, Strumień, Zabłocie, Zaborze, Zbytków, Hażlach, Ustroń,  Wisła, Istebna, Koniaków, Jaworzynka). Pragniemy zaznaczyć, że do nowych sklepów i na życzenie sklepów, z którymi współpracujemy dostarczamy próbki wyrobów do degustacji bezpłatnie.

Kanapki to nasza specjalność, jednak cały czas poszerzamy asortyment. Już wkrótce do oferty planujemy wprowadzić nowe produkty, wśród nich znajdą się m.in. koryta mięsne i biesiadne.

W imieniu Firmy Gastro dziękujemy wszystkim odbiorcom za zaufanie i miłą współpracę. A wszystkim klientom, którzy chętnie kupują nasze wyroby serdecznie dziękujemy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:


F.H.U. GASTRO
WYROBY GARMAŻERYJNE

Zebrzydowice
ul. Ks. A. Janusza 17a
http://gastro-kanapki.pl

 

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: CR
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: