Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jak Cieślar spisał się w Lillehammer?

Dobrych wieści nie mamy, bo ani Adam Cieślar, ani Szczepan Kupczak nie wywalczyli punktów podczas ostatnich dwóch konkursów Pucharu Świata w Lillehammer. Jak zaprezentowali się biało-czerwoni w Norwegii?

Adam Cieślar wciąż czeka na pierwsze punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Istebnianin miał trudne zadanie podczas sobotnich zmagań, aby zmieścić się w czołowej „30”, gdyż po skoku zajmował dopiero 45. miejsce i do punktowanych miejsc tracił ponad minutę. 26-latek przesunął się w górę, ale ostatecznie został sklasyfikowany na 41. pozycji. W niedzielę nie zobaczyliśmy go na trasie, gdyż po skoku był 51.

Punktów z Lillehammer nie wywiózł również Kupczak, który dwukrotnie uplasował się na 35. miejscu. Kombinacja norweska ma póki co jednego dominatora, a nazywa się Jarl Magnus Riiber. Norweg zwyciężył we wszystkich dotychczasowych konkursach tego sezonu i zdecydowanie prowadzi w „generalce” PŚ. Kupczak, z dorobkiem 4 punktów, otwiera piątą „10”, a ww. Cieślar czeka na pierwsze punkty.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: