Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jajo-Judosz złoży życzenia!

Dobiegł końca nasz pisankowy konkurs, który Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL organizował wspólnie z Miejskim Centrum Kultury. Wygrało jajo-Judosz. Autorem pracy jest Roman Kohut, który od 20 lat pełni rolę skoczowskiego Judosza.


Pisanki walczyły o jak największą średnią głosów w konkursie „Popisz się pisanką”. Każdy użytkownik portalu OX.PL mógł oceniać 84 zgłoszone do konkursu prace  w skali 1-5. 203 głosy oddano na charakterystyczna pisankę jajo w słomianym kubraczku. – To ma być taki mały Judoszek, chociaż nie wiadomo co się z tego wykluje – mówi autor pisanki Roman Kohut, który od 20 lat wciela się w postać Judosza wodzonego w Wielki Piątek i Wielką Sobotę ulicami Skoczowa.


Wiadomo, że to właśnie to jajo złoży życzenia mieszkańcom i turystom. W nagrodę pojawi się ono na bannerze świątecznym, który wywieszony zostanie już niebawem przy rondzie na ul. Objazdowej. Zwycięzcy gratulujemy, a wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach i plebiscytach organizowanych przez Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL.


Redakcja

ZOBACZ: www.pisanki.ox.pl

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: