Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Iwan szuka domu

Dzisiaj przedstawiamy Iwana, który szuka domu i dobrych ludzi. O tym jak wygląda, mogą się Państwo dowiedzieć ze zdjęć. Jaki ma charakter?

Jest uroczym, siedmioletnim psiakiem w typie sznaucera. Waży 33 kilogramy, jest wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony. To ogromny pieszczoch, który uwielbia kontakt z człowiekiem i jego dotyk. Razem ze Stowarzyszeniem "AS" szukamy dla niego domu bez malutkich dzieci ze względu na wielkość Iwana. Stowarzyszenie chciałoby, żeby był jedynym czworonogiem w rodzinie, ponieważ Iwan dużo w swoim życiu przeżył i lepiej dla niego, gdyby był oczkiem w głowie swoich ludzi.

Iwan jest bardzo spokojny i sympatyczny. Szuka miłości i chciałby się odwdzięczyć nowym właścicielom tym samym uczuciem. W domu zachowuje czystość, ponadto uwielbia aktywność fizyczną i spacery oraz nie wykazuje żadnej agresji, jest wręcz uległy. Ma nadzieję, że na swojej drodze spotka Kogoś, kto podaruje mu cztery kąty i serce. Preferowany byłby domek choćby z małym ogrodem dla aktywnego wypoczynku psiaka.

Obowiązuje wizyta przed adopcją i podpisanie umowy. Kontakt w sprawie adopcji - "Stowarzyszenie AS": Karina - 662 - 151 - 885. Kto przygarnie Iwana?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-03-29 22:32:47
hycel: Koniec świata, żeby pies w łóżku leżał i do fryzjera chodził. Jak szuka miłości to niech sie zamelduje na portalu randkowym.
2020-03-30 06:19:38
utopiec: Przynajmniej wygląda jak pies a nie jak hycel.
2020-03-30 11:52:51
pogromca ciemnoty: Iwan, ciesz się, że jesteś psem. Jakbyś nie był wykastrowany, to byś sobie coś pozapładniał i nie miałbyś babska i alimentów na głowie, jak w świecie ludzi.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: