Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Istebna: zawalczą o Bruclika

Już w najbliższą niedzielę (26.01) odbędzie się 45. Międzynarodowy Bieg Narciarski "O Istebniański Bruclik". Pierwsi zawodnicy wybiegną na trasy na Kubalonce już o godzinie 10:00.

Rywalizować będą zawodnicy i zawodniczki z ośmiu kategorii wiekowych wśród juniorów - najmłodszą stanowić będą chłopcy i dziewczynki, którzy na co dzień uczęszczają do maksymalnie drugich klas szkół podstawowych.

Tak jak w przypadku dzieci i młodzieży, tak również na osiem kategorii wiekowych podzielono dorosłych - będą w nich uczestniczyć biegacze od 17 do... ponad 70 lat. 

Najmłodsi zawodnicy wyruszą na trasy od godziny 10:00 (dekorację zaplanowano na 11:30), z kolei dorośli rywalizację rozpoczną o 12:00 (dekoracja najlepszych - 15:00). Biuro zawodów czynne będzie od 8:30.

45. Międzynarodowy Bieg o Istebniański Bruclik organizuje Urząd Gminy Istebna oraz Gminny Ośrodek Kultury, Promocji, Informacji Turystycznej i Biblioteka Publiczna w Istebnej.

Szczegółowe informacje dostępne są tutaj (LINK). Zapisy na zawody już trwają - zgłoszeń można dokonywać tutaj (LINK).

Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku w biegu wystartowało ponad 250 uczestników z Polski, Czech i Słowacji. Istebniański Bruclik trafił do Mateusza Haratyka:

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: