Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Istebna: kolejne laptopy dla szkół

47 kolejnych laptopów trafiło do istebniańskich szkół. Ich zakup był możliwy dzięki środkom z programu Zdalna Szkoła+, finansowanego z funduszy unijnych.

Jak wylicza Urząd Gminy Istebna, od początku pandemii gmina pozyskała w sumie już ponad 100 komputerów za sumę przekraczającą 244 tys. zł. Sprzęt trafił kolejno do:

  • Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Istebnej - łącznie 23 komputery
  • Szkoły Podstawowej nr 2 w Istebnej - łącznie 10 komputerów
  • Szkoły Podstawowej nr 1 w Koniakowie - łącznie 28 komputerów
  • Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworzynce - łącznie 25 komputerów
  • Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworzynce - łącznie 10 komputerów

KR/UG Istebna

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

13
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-09-16 11:18:17
krzysztof.mm: gminy wolne od LGBT pierwsze w rozdziale środków UE, tak państwo PiS odbija się w lustrze k a ł u ż y
2020-09-16 14:00:33
Antykler Forte: Tymczasem na świecie powstają strefy wolne od radiamaryja: "Decyzję o wydaniu zakazu odprawiania mszy dla ojca Rydzyka podjął arcybiskup Edmonton Richard Smith. Polski duchowny nie będzie mógł także organizować spotkań na terenie katolickich parafii w tej kanadyjskiej archidiecezji. Dlaczego wydano zakaz? Powodem jest nieakceptowalne dla wielu osób zachowanie ojca Rydzyka - brak tolerancji, powiązania polityczne, ksenofobia i antysemityzm. Na antenie Radia Maryja posłów lewicy ojciec Rydzyk sugestywnie nazywał "sodomitami", ekologów porównał do Armii Czerwonej, Unię Europejską do ZSRR, a Gretę Thunberg określił "dzieckiem, które ma się uczyć, a nie manipulować innymi dziećmi".
2020-09-16 17:26:19
koszor: Nie jestem sympatykiem Rydzyka, ale tu ma rację. Lewica promuje odchylenia seksualne i każdy chrześcijanin to widzi. Ekolodzy najczęściej czekają na odpowiednią dotację, żeby móc istnieć i wtedy kończą się ideały. A Greta? No cóż, plecak, kredki zastrugać i do szkoły mazać!
2020-09-16 17:30:01
koszor: Skoro Unia marnuje pieniądze na zapomogi i socjale dla "imigrantów- inżynierów" z Afryki, to tym bardziej niech dba o narody, z których podatki doi.
2020-09-16 17:34:43
nobody66: @koszor - Rydzyk niech zajmie się odchyleniami seksualnymi w swojej organizacji. Ukrócenie sekscesów czarnej sotni byłoby z pożytkiem dla ministrantów i dzieci molestowanych przez kościelnych zboczeńców.
2020-09-16 19:02:48
jasper: Kiedy strefy wolne od obludy, hipokryzji KK ? Kolejny „ krysztal“ okazal sie zwyklym szkielkiem - jak czytamy „ Kardynał Stanisław Dziwisz zaprzecza informacjom, które opublikowaliśmy w Onecie, jakoby krakowski metropolita w 2012 r. dowiedział się o pedofilii ks. Jana Wodniaka i nic z tą wiedzą nie zrobił. We wtorek wydał oświadczenie, w którym po raz kolejny zapewnił, że spotkania sprzed ośmiu laty z ks. Isakowiczem-Zaleskim, który miał go o tym poinformować, nie pamięta. Dziś krakowski duchwowny opublikował list, który wtedy przekazał swojemu przełożonemu. Z jego treści wynika, że zaniedbania kard. Dziwisza mogą być ogromne.“. Wiecej - https://wiadomosci.onet.pl/kraj/kard-stanislaw-dziwisz-wydal-oswiadczenie-ks-isakowicz-zaleski-publikuje-dowody/l6rne3b. W sumie nie ma czemu dziwic - duchowny, ktory kupczyl krwia i pamiatkami swojego przyjaciela ( papiez JP II ) jest zdolny do wszystkiego !
2020-09-16 19:07:17
ekonom: a czy te laptopy mają wbudowaną blokadę anty-lgbt?
2020-09-16 20:01:17
Oj nie nie: Teraz do każdego laptopa powinni podłączyć kanalizacje wtedy by cywilizacja do trojwsi przyszła i rury ze sciekami do potokow by już nie splywaly ekskrementami i lasy by były czystsze. Kazdy dom ppdpiety do kanalizacji sie liczy zawsze to wiele litrów mniej ścieków w widach gruntowych. Ale po co nam to socjalizm widzi inne potrzeby.
2020-09-16 21:44:47
politykier: Niech sprzęt służy!
2020-09-17 06:39:46
jasper: Oj bedzie dobrze sluzyl ! Wreszcie mlodzi ludzie poprzez strony internetowe dowiedza sie nie tylko o wystepujacym LGBT w KK ale rowniez o wspolpracy ksiezy z SB ! „ Nawiasem mówiąc, poprzez stronę internetową dostałem szereg innych informacji o „nadmiernym zainteresowaniu” ks. Wodniaka innymi młodymi chłopcami" - czytamy w liście ks. Isakowicza. „ 2/ Kolejna sprawa, opisana także na str. 116, dotyczy ks. dr …………….. Kapłan ten wprawdzie jako kandydat na tajnego współpracownika o ps. „Rektor” nie podjął współpracy z SB, ale jego obfita teczka także przechowywana jest w archiwach w IPN. W teczce tej znajdują się opisy tak jego relacji ze środowiskiem krakowskich homoseksualistów, jak i niektórych lubieżnych czynów ...”.
2020-09-17 06:43:03
jasper: „ Najbardziej rażącym przypadkiem jest sprawa ks. infułata ……………….., o którego skłonnościach dwukrotnie już informowałem ustnie Waszą Eminencję ( Dziwisza). Duchowny ów po ujawnieniu swoich kontaktów homoseksualnych z chłopcami z Ochotniczych Hufców Pracy, został zarejestrowany przez SB jako tajny współpracownik o ps. „Junak”. To na poczatek obludy i zaklamania KK, droga mlodziezy z Istebnej ze strefa LGBT. Jak to mowia - najciemniej pod latarnia !!
2020-09-17 10:11:34
stefanbbn: koszor Unia nie PROMUJE zadnych odchylen ..homoseksualizm nie jest odchyleniem czy dewiacja czy choroba jest preferencja seksualna.Unia akceptuje to i jest to NORMALNOSCIA.Koszor procentowo najwiecej homoseksualnych ludzi jest w Kosciele Katolickim.Zakonnicy zakonnice, ksieza maja zycie seksualne wprawdzie bez udzialu wiernych ale nie jest to zadna tajemnica.W panstwach ktore homoseksualizm chronia prawem rzadko dochodzi do pobicia ,zniewazen , czy morderst na osobach homoseksualnych.Niestety w naszym kraju nie tylko panstwo ale i Kosciol dyskryminuja tych ludzi.Kosciol zapomnial o milosci blizniego -a sam milczy jesli chodzi o ksiezy czy biskupow homoseksualnych.
2020-09-17 18:52:04
Antykler Forte: bez wątpienia odchylenia promuje koszor
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: