Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Istebna: gazociąg zaprojektowany

W piątek (12.03) w Urzędzie Gminy Istebna odbyło się spotkanie, na którym omawiany był projekt gazociągu, który ma przebiegać przez Trójwieś.

Sieć o długości 36 km ma być poprowadzona wzdłuż dróg wojewódzkich nr 941 i 943. Pierwsze prace w terenie mają się rozpocząć jeszcze w tym roku, a główne działania zaplanowane są na lata 2022 i 2023.

W spotkaniu uczestniczyli dyrektor Polskiej Spółki Gazownictwa Ziemowit Podolski, wójtka gminy Łucja Michałek, wiceminister Stanisław Szwed i proboszcz parafii św. Piotra i Pawła ks. Stanisław Pindel.Przy okazji rozmów w istebniańskim magistracie, minister Szwed przekazał strażakom z OSP Jaworzynka Centrum torbę medyczną OSP-R1. Jej zakup został sfinansowany z funduszy Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-03-15 11:22:13
Jestem: Oj ksiądz potrzebny, 9 osób na 10m2, a i przy budowie 36 km gazociągu w tych terenach też się przyda opatrzność Boża.
2021-03-15 11:24:03
Jestem: No może osiem osób, bo dyrektor psg był obecny duchem.
2021-03-15 12:23:41
wyśmienity cwaniaczek: co do jasnej ciasnej ma faroż do gazociągu !!!!!!!!!!!!!!! no wytłumaczcie mi bo to qwa jest niepojęte !!!! no i jeszcze bym zwrócił uwagę na "łysego" , który po pierwsze nie posiada maseczki chirurgicznej a po drugie nawet dziecko w 1 klasie SP już wie jak prawidłowo nosić maseczkę ...................
2021-03-15 12:46:44
ciotka matylda: W ubiegłym tygodniu p.wójt była w Warszawie aby powiadomić Szwedę o obchodach swojej wsi. Dzisiaj Szweda przyjechał wręczyć torbę strażakom. To jakaś paranoja! To nie można było na spotkaniu ws.gazu poinformować ministra o obchodach? Albo z Warszawy zabrać torbę! Czy jest ktoś normalny w tym kraju czy rządzą nami obajtkopodobni?! Koszt tych wspólnych odwiedzin jest większy od wartości torby medycznej! Górale podobno są oszczędną grupą,czy im nie przeszkadza taka pokazówka z torbami i wielebnymi? Za chwilę następny notabl przywiezie tabliczkę z wydrukowaną kwotą dotacji. Widać mają swoich wyborców w Istebnej za idiotów nie mających pojęcia o kosztach! Ale jak mawia prezes NBP pieniędzy mamy w bród!
2021-03-15 17:14:36
krzysztof mm: Towarzyszka Łucja Michałek nie może się powtrzymać by przy najmniejszej okazji do d^py nie włazić obecnej władzy bandy złodziei i oszustów z PiS i katolickiego kleru - te wersaliki, ten 'Minister' i 'Ksiądz Probosz' - żenada na jaką tylko pisiacki glon stać, hasło 'Pindel' to dziś wisienka na tym z daleka cuchnącym lokajstwem i wazeliniarstwem torcie
2021-03-16 11:08:30
Ebenezer: Gazociąg potrzebny ok, ale po co tam klecha?? Co do tego ma Szwed? Pan Szwed bardzo, bardzo często bywa w Istebnej. Lecz przekazanie torby dla strażaków to trochę kabaret. No chyba, że sam Szwed wydał tych kilka stówek na torbę medyczaną.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: