Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ireneusz Jeleń nadal szuka

Szuka, szuka i znaleźć nie może. Kluby piłkarskie powoli zamykają kadry na nowy sezon, tymczasem mieszkaniec Cieszyna nadal nie ma gdzie grać. Jeśli wierzyć menadżerowi piłkarza decyzja ta ma zapaść w tym tygodniu.


Szuka, szuka i znaleźć nie może. Kluby piłkarskie powoli zamykają kadry na nowy sezon, tymczasem mieszkaniec Cieszyna nadal nie ma gdzie grać. Jeśli wierzyć menadżerowi piłkarza decyzja ta ma zapaść w tym tygodniu.  - Rozmawiałem z wieloma klubami. Jesteśmy w kontakcie z drużynami z Hiszpanii, Francji, Turcji i Rosji. O tym, gdzie Irek zagra, zdecydujemy w tym tygodniu - podkreśla menedżer Tomasz Kaczmarczyk. Jak  przyznaje występujący ostatnio we francuskim Auxerre Jeleń chciałby pozostać w Ligue 1. Jednak nie wiadomo czy to życzenie piłkarza spełni się. Niedawno sam zgłosił się do Girondins Bordeaux, ale klub nie chciał aby Jeleń zagrał w jego drużynie.


Teraz media spekulują o jego występie w AS Nancy, gdzie trenerem jest Jean Fernandez, który pamięta Ireneusza Jelenia z występów w Auxerre. Ten klub szuka napastnika, a Ireneusz Jeleń jest jednym z głównych kandydatów do zajęcia tej pozycji. Jednak będzie musiał obniżyć mocno swoje żądania finansowe. Przyzwyczajony do 180 tys. euro miesięcznie, które zgarniał w Auxerre, będzie musiał trochę zastopować. Ta suma nie jest osiągalna w klubach spoza czołówki Ligue 1.


KOD
 

IRENEUSZ JELEŃ GRA W CIESZYNIE

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: