Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Interwencje strażaków w powiecie

W poniedziałek (12.07) strażacy z powiatu cieszyńskiego interweniowali w związku z fałszywymi alarmami, poszukiwaniami osoby zaginionej i usuwaniu skutków wypadku drogowego.

Dwa fałszywe alarmy, które zweryfikowali strażacy to uruchomienie czujki w obiekcie wypoczynkowym w Wiśle oraz w Urzędzie Skarbowym w Cieszynie. W obu przypadkach na miejscu okazało się, że nie ma żadnego zagrożenia.

O 9:35 strażacy pojawili się w Pogwizdowie – braliśmy udział w poszukiwaniach osoby zaginionej. Punkt koncentracji to ulica Cieszyńska w Pogwizdowie. Na szczęście w trakcie działań otrzymaliśmy informację, że policja odnalazła osobę zaginioną – mężczyzna znajdował się w Cieszynie. Działania zakończono - podsumowuje kpt. Tomasz Szymala z cieszyńskiej komendy PSP.

O 10:00 ratownicy interweniowali w Goleszowie na ulicy Cieszyńskiej, gdzie samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w przepust. Kierowca został zabrany przez ZRM do szpitala. Na miejscu strażacy odłączyli akumulator w pojeździe, kierowali ruchem i zabezpieczali teren działań do czasu, aż policja skończyła prowadzić na miejscu czynności.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: