Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Interwencje strażaków w powiecie

Piątek był stosunkowo spokojnym dniem w powiecie cieszyńskim, jednak i tak strażacy odnotowali kilka interwencji. Na szczęście w żadnym ze zdarzeń nikt nie ucierpiał.

 

Pierwsza interwencja miała miejsce tuż po północy, o godzinie 00:05 dyżurny odebrał zgłoszenie dotyczące zadymienia na ulicy Stromej w Cieszynie – zgłaszający oznajmił, że z okna jednego z budynków wydobywa się dym. Tuż przed przybyciem na miejsce zastępów strażacy otrzymali informacje od policji, że z okna wychylił się mężczyzna i oznajmił, że wszystko jest w porządku. Osoba zgłaszająca była policji znana i wielokrotnie notowana i mogła robić sobie żarty, a na miejscu nie stwierdzono zagrożenia. Alarm zakwalifikowano jako fałszywy – wyjaśnił st. kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.

O 4:12 w Goleszowie na ulicy Cieszyńskiej doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Nikt w zdarzeniu nie ucierpiał, strażacy uprzątnęli jednię i zneutralizowali wycieki.

O 6:12 uruchomiła się czujka w jednym z obiektów na ulicy Zdrojowej w Ustroniu. Po przybyciu na miejsce alarm zakwalifikowano, jako fałszywy.

Ostatnia interwencja miała miejsce o 11:23 w Istebnej. Strażacy zneutralizowali plamę oleju, ciągnącą się od Kubalonki aż po Wisłę Głębce.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-09-11 22:02:55
Selma: Widzę, że śnieg spadł...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: