Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Interwencje strażaków w powiecie

Wtorek i środa (2 i 3 czerwca 2020) to kolejne pracowite dni dla strażaków z powiatu cieszyńskiego. Podczas interwencji ratownicy wciąż usuwali niektóre skutki weekendowych ulew, czy interweniowali w przypadku miejscowych zagrożeń.

 We wtorek (02.06) ratownicy rozpoczęli dzień od usunięcia nadłamanej gałęzi drzewa, zwisającej nad ścieżką dla pieszych w Cieszynie. Interwencje związane z powalonymi lub pochylonymi drzewami miały miejsce również w Zebrzydowicach czy w Brennej.

O 16:44 strażacy wypompowywali wodę z piwnicy w budynku zlokalizowanym przy ulicy Bładnickiej w Ustroniu.

O 20:41 ratownicy interweniowali w Mnichu, gdzie zgodnie ze zgłoszeniem, przy jednej z posesji można było wyczuć zapach gazu . Ostatecznie okazało się, że to niewielka usterka gazociągu, która została naprawiona przez Pogotowie Gazowe.

Do kolejnej interwencji doszło już w środę (03.06). O 1:38 do ratowników wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru samochodu. Zastępy udały się na ulicę Zabawa w Skoczowie – palił się samochód osobowy na terenie warsztatu samochodowego. Od pojazdu marki VW zajął się również Renault. Ratownicy podali dwa pracy piany, co doprowadziło do ugaszenia ognia – wyjaśnił st. kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.

Kolejne zdarzenie to interwencja z 8:38. Strażacy zneutralizowali plamę oleju napędowego, ciągnąca się na S52.

O 14:51 ratownicy udali się na ulicę Wiejską w Drogomyślu, gdzie doszło do wypadku w pracy. Mężczyzna podczas wykonywania prac wysokościowych spadł i wylądował na dachu. 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: