Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Interwencje PSP w powiecie

Wtorek i środa (19 i 20 marca 2019) to kolejne interwencje strażaków w powiecie cieszyńskim. Ratownicy interweniowali m.in. w Drogomyślu, Ustroniu, czy Skoczowie. Interwencje między innymi pożaru sadzy, wypadków, czy stłuczek.

We wtorek (19 marca) do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w Ustroniu na ulicy Wiejskiej. Zgłoszenie wpłynęło około godziny 18 – doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych, które blokowały jeden pas ruchu w kierunku Wisły. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Strażacy na miejscu kierowali ruchem, odłączyli akumulatory w pojazdach, zneutralizowali wycieki i przepchnięto pojazdy poza jednię – wyjaśnił st. Kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.

O godzinie 8:20 w Skoczowie na ulicy Góreckiej zgłoszono plamę oleju na jezdni. Strażacy usunęli substancję przy użyciu sorbentu.

W środę (20 marca) o godzinie 3 w nocy w Drogomyślu na ulicy Jaśminowej doszło do pożaru sadzy. Ogień w przewodzie kominowym budynku jednorodzinnego został szybko ugaszony przy zastosowaniu gaśnic proszkowych. Komin wyczyszczono i sprawdzono cały budynek pod kątem obecności tlenku węgla. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: