Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Interwencje PSP

W środę i czwartek (21-22.08.2019) strażacy z regionu interweniowali kilkanaście razy. Wyjazdy zastępów miały związek między innymi z powalonym drzewem, plamami oleju, usuwaniem skutków zdarzeń drogowych, czy owadami błonkoskrzydłymi.

W środę (21.08.2019) strażacy trzykrotnie interweniowali w związku z gniazdami owadów błonkoskrzydłych, które realnie zagrażały zdrowiu bądź życiu ludzkiemu.

Ratownicy usuwali również plamy oleju na drogach w Istebnej Centrum, Międzyświeciu (pozostałości po niegroźnej kolizji) oraz w Harbutowicach na wysokości wjazdu na drogę S-52.

W Brennej na ulicy Wyzwolenia doszło do pożaru w budynku mieszkalnym. Na szczęście strażacy szybko opanowali sytuację – zapaliło się drewno trzymane w kotłowni. Po przybyciu na miejsce podano jeden prąd wody, co doprowadziło do ugaszenia ognia. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał – wyjaśniali przedstawiciele cieszyńskiej PSP.

Do kolejnego zdarzenia doszło w czwartek (22.08.2019) na ulicy Matejki w Kaczycach. Na drogę przewróciło się drzewo. Ratownicy usunęli zagrożenie.

W czwartek odnotowano również kolejne interwencje związane z gniazdami os i szerszeni. Ratownicy interweniowali dwa razy.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: