Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Interwencje PSP

Poniedziałek (25.02.2019) był dla strażaków z PSP w powiecie cieszyńskim pracowitym dniem. Na szczęście dziś (26.03.2019) do godziny 15:00 odnotowano tylko jedną interwencję (zderzenie pojazdów na Dominikańskiej w Ustroniu – informowaliśmy o utrudnieniach).

Do pierwszego zdarzenia w poniedziałek (25.02.2019) doszło na ulicy Wyzwolenia w Wiśle o godzinie 8:06. Na odcinku Drogi Wojewódzkiej stwierdzono plamę oleju napędowego, która ciągnęła się przez 5 kilometrów. Strażacy zneutralizowali plamę przy użyciu sorbentu.

Kolejna interwencja to wezwanie z godziny 10 – jednostki zostały zadysponowane na ulicę Cieszyńską w Ustroniu, gdzie okazało się, że sarna zaplatała się w ogrodzenie. Zwierzę zostało uwolnione – wyjaśnił st. Kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.

O godzinie 15:44 w Ustroniu na ulicy Lipowskiej strażacy interweniowali w związku z leżącym na chodniku 70-letnim mężczyznom. Na szczęście okazało się, że w tym przypadku nie była potrzebna pomoc zespołu ratownictwa medycznego. Po przyjeździe na miejsce policji mężczyzna został zabrany na izbę wytrzeźwień.

O godzinie 16:30 w Skoczowie na ulicy Zawiśle strażacy zostali wezwani do drzewa, chylącego się na drogę dojazdową do posesji. Zagrożenie zostało szybko zażegnane, strażacy ścięli drzewo i pocięli go na mniejsze części.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: