Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Inspiracja najważniejsza

Już tylko do 16 grudnia można składać prace do Konkursu ''Opowiedz...'' realizowanego w ramach Programu ''Działaj Lokalnie'' przez Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej.

- Grantobiorcy Ośrodków Działaj Lokalnie przedstawiają prace - filmy lub reportaże multimedialne promujące realizowane przez nich w tym roku projekty. Konkurs służy wyłonieniu i nagrodzeniu najlepszych przykładów twórczego pokazywania projektów Działaj Lokalnie. Prace powstałe w ramach Konkursu „Opowiedz…” powinny spełniać funkcje komunikacyjno-promocyjne, wykorzystując przy tym nowoczesne technologie – wyjaśnia Sławomira Kalisz, prezes SCMT i koordynator programu Działaj Lokalnie.

W tym roku z terenu Powiatu Cieszyńskiego jest ośmiu Grantobiorców. Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej przygotowało dla nich trzy szkolenia, podczas których zdobywali umiejętności i wiedzę techniczną odnośnie przygotowywania materiałów zdjęciowych i filmowych, a także mające pomóc znaleźć inspiracje do promocji w internecie. Ostatnie z nich, które odbyło się w czwartek 27 listopada było poświęcone nauce montażu filmu. - Mam nadzieję, że uczestnicy szkoleń zdobyli wiele cennych umiejętności z tego zakresu – mówi Sławomira Kalisz wyjaśniając, że projekty realizowane w ramach Programu „Działaj Lokalnie” nakierowane są na budowanie dobra wspólnego przez mieszkańców małych miejscowości. - Zależy nam na zachowaniu perspektywy sukcesu. Za pomocą twórczych środków wyrazu realizatorzy projektów „Działaj Lokalnie” powinni pokazać swoje inicjatywy w kategoriach: Człowiek, Miejsce, Motyw i Filmowy produkt projektu – podkreśla Sławomira Kalisz dodając, że konkurs wspiera Powiat Cieszyński i jego reprezentant oraz partnerzy programu zasiądą w komisji oceniającej prace. Wyniki poznamy w drugiej połowie grudnia.

(indi)
 

źródło: ox.pl
dodał: BT

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: