Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

III Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej

W sobotę 25 marca na sali gimnastycznej w Dzięgielowie odbył się III Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej zorganizowany przez ZNP oddział w Goleszowie. Na starcie stanęło pięć drużyn reprezentujących Cieszyn, Skoczów, Ustroń, Strumień i Goleszów. Grano systemem każdy z każdym, dwa sety do 21 punktów.

O końcowym zwycięstwie w turnieju decydować musiały małe punkty, gdyż zespoły z Cieszyna i Skoczowa wygrały wszystkie swoje mecze, a spotkanie obu tych drużyn zakończyło się wynikiem 1:1. Mimo, że w bezpośrednim pojedynku zespół z Cieszyna lepszy był o 1 punkt, to w pozostałych meczach zawodnicy ze Skoczowa zgromadzili o 4 małe punkty więcej i to oni zostali triumfatorami goleszowskiego turnieju. W ten sposób zdetronizowali kolegów z Cieszyna, którzy zwyciężali w poprzednich edycjach turnieju. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna z Goleszowa, czwarte zespół ze Strumienia a piątą lokatę zajęła ekipa z Ustronia.

Dwie najlepsze drużyny wystąpiły w składach Skoczów: Marcin Macura, Sławomir Foltyn, Janusz Macura, Lucjan Zwardoń, Daniel Targosz, Rafał Kałuża, Mariusz Orawski, Rafał Hejnowicz Cieszyn: Tadeusz Chodykin, Witold Korbut, Joachim Puczok, Rafał Gomoła, Włodzimierz Habrata, Marek Skarg, Julian Nowakowski, Grzegorz Żwak, Janusz Stanieczek

                                             FOTORELACJA Z ZAWODÓW
źródło: W. Habarta
dodał: AK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: