Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Idź na randkę z mężem albo żoną

Małżeństwa, które nierzadko mają problem ze znalezieniem czasu na rozmowę zaproszone są na... randkę. Można na nią zabrać dzieci, bo zajmą się nimi opiekunki.

Wyjątkowa randka szykuje się w Koniakowie. Dekanalne Duszpasterstwo Rodzin z Istebnej gorąco zaprasza małżonków na wyjątkową randkę. Trzeba tylko zarezerwować czas w sobotę, 18.11 o godzinie 18.30 i udać się do Kościoła św. Bartłomieja w Koniakowie.

Nie trzeba martwić się opieka nad dziećmi w tym czasie. - Zaproszenie skierowane jest do wszystkich małżeństw bez względu na staż. W trakcie spotkania Fundacja „Jest Bosko” zaopiekuje się dziećmi (powyżej 4 lat). Z pewnością pociechy będą się doskonale bawić – podkreślają organizatorzy.

W programie koncert zespołu Jedno Ciało. To małżeństwo, które w swoich utworach pokazuje, piękno życia we dwoje. Po koncercie wspólna modlitwa za małżonków. Będzie też możliwość zakupu płyt zespołu oraz wsparcia wydarzenia.

 

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-11-15 10:24:57
AntyklerForte+: Niech będzie pochwalony dobrze wydojony. Randka z żoną, to metoda może i dobra, tylko trzeba ja dobrze zrozumieć. Skoczowski proboszcz chodził z cudzą i nie skończyło się to najlepiej. Bóg zapłać za uwagę. Idę na randkę.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: