Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Idź na koncert w środę!

Kiedy jesteśmy zdrowi i silni nie przychodzi nam do głowy, że może być nam potrzebna pomoc hospicjum. Tymczasem ta może być potrzebna w najmniej oczekiwanym momencie. Hospicjum ?Otwarte Drzwi? z Cieszyna, choć działa od niedawna, to pomogło już wielu potrzebującym. W środę będzie można pomóc hospicjum, podczas charytatywnego koncertu.


Koncert charytatywny na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych Hospicjum Otwarte Drzwi organizowany jest wraz z Chrześcijańską Służbą Charytatywną. Przypomnijmy, że Hospicjum cały czas zbiera pieniądze na budowę hospicjum stacjonarnego w naszym regionie. Czytaj: ”Anioły wybudują dom”.

Dla wolontariuszy pracujących w hospicjum każdy grosz, to cegiełka budująca hospicjum stacjonarne. Pomóc można w różny sposób. Można wpłacić na konto, zorganizować zbiórkę na ślubie, w szkole, w zakładzie pracy czy zorganizować koncert. Najbliższa okazja, aby wspomóc hospicjum już w najbliższą środę. – Zapraszamy wszystkich, na to wydarzenie – mówi Wioletta Staniek, szefowa cieszyńskiego Hospicjum „Otwarte Drzwi”.

Koncert odbędzie się w środę 26 października o godz. 18.00 w Domu Narodowym w Cieszynie. Wystąpią uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej im I. Paderewskiego w Cieszynie, Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej.

Portal OX.PL objął to wydarzenie swoim patronatem prasowym.

ZOBACZ TEŻ: Pedałowali dla hospicjum

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: