Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Idol dla Andrzeja i Teatru Elektrycznego!

To niezwykła nagroda, którą otrzymują ci, ułatwiający codziennośc osobom niewidomym. Mysimy się pochwalić, że w naszej redakcji mamy dziennikarza z tytułem Idol2023! Konkurs zorganizowany został przez Fundację "Szansa dla niewidomych". Jednak to nie koniec sukcesów - równiez pierwsze miejsce w swojej kategorii otrzymał skoczowski Teatr Elektryczny!

 

Od 2007 roku dorocznie w czasie Konferencji REHA FOR THE BLIND IN POLAND zostają przyznawane statuetki IDOL. Nagroda skierowana jest do tych, którzy w swoim życiu kierują się dobrem dla drugiego człowieka, a ich działania skierowane są w stronę środowiska niewidomych.

W tym roku jest to wyjątkowa edycja. Zwycięzcy pochodzą ze Skoczowa. Jedną z nich jest nasz dziennikarz Andrzej Koening, który na co dzień zmaga się z rzeczywistością osób niewidomych i redaguje teksty na łamach naszego portalu. Otrzymał on dzięki głosowaniu internautów 1 miejsce w kategorii MEDIA. Z kolei w kategorii INSTYTUCJA pierwszemiejsce przypadło Teatrowi Elektrycznemu. - Dzięki Waszym głosom skoczowskie kino - Teatr Elektryczny  zajęło pierwsze w kategorii INSTYTUCJA  w Regionalnym Konkursie "Idol 2023" organizowanym przez Fundację "Szansa dla niewidomych". Cieszymy się również z faktu, że 1 miejsce w kategorii MEDIA otrzymał nasz serdeczny przyjaciel - Andrzej Koening z portalu OX.PL. Gratulujemy! Jest nam bardzo miło, że doceniliście nasze działania polegające na organizacji BEZPŁATNYCH pokazów filmowych z AUDIODESKRYPCJĄ - dostępnych dla osób z dysfunkcją narządu wzroku. Staramy się, by w naszym kinie, każdy czuł się komfortowo, jesteśmy otwarci dla wszystkich gości bez względu na posiadaną niepełnosprawność. Zawsze służymy pomocą i bardzo doceniamy to, że tak chętnie nas odwiedzacie - stwierdza Edyta Molęda, zastępca dyrektora MCK, kierownik kina.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-05-18 12:31:49
gocha72: Gratulacje:)
2023-05-18 18:46:00
janbednarz: Gratulacje Andrzej!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: