Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Idol 2021: zagłosuj na naszego kandydata

Od roku 2007 Fundacja „Szansa dla niewidomych” podczas Konferencji REHA FOR THE BLIND IN POLAND wręcza statuetki „Idol”. Nagroda skierowana jest do tych, którzy w swoim życiu kierują się dobrem dla drugiego człowieka, a ich działania skierowane są w stronę środowiska niewidomych. Statuetki są przyznawane w następujących kategoriach: Instytucja/ Placówka Kultury/Firma, edukacja, URZĄD OTWARTY DLA NIEWIDOMYCH, MEDIA oraz IDOL ŚRODOWISKA.

 

KONKURS IDOL jest realizowany w trzech etapach: wojewódzkim, krajowym i światowym. Po zakończeniu głosowania w etapie wojewódzkim, władze wybiorą kandydatów z każdej kategorii. Władze wezmą pod uwagę głos internautów jako głos doradczy. Po wyłonieniu kandydatów dla każdej z kategorii, rozpocznie się głosowanie ogólnopolskie. Ostateczne wyniki zostają ogłoszone podczas ogólnopolskiej Konferencji REHA FOR THE BLIND IN POLAND w Warszawie.

Wśród tegorocznych kandydatur w konkursie na „Idola 2021” znajduje się w kategorii Instytucja/ Placówka Kultury/Firma „Centrum Medyczne BESKIDMED” z siedzibą w Cieszynie.

Oto uzasadnienie kandydatury: „Centrum Medyczne BESKIDMED to ośrodek gdzie pracują okuliści, neurolog, chirurg naczyniowy. Od lat na ulicy Bielskiej 8 w Cieszynie przeprowadzane są bezpłatne akcje profilaktyczne badań przesiewowych w kierunku zaćmy, jaskry, zwyrodnienia siatkówki związanego z wiekiem. Wiedząc jak bardzo ważny jest czas, w którym wdroży się właściwe leczenie badane były przesiewowo dzieci w przedszkolach i szkołach podstawowych Podbeskidzia. Centrum współpracuje z cieszyńskim szpitalem śląskim w Cieszynie. Centrum to nie tylko niewidomi oraz ociemniali z swoimi chorobami. To również działalność wśród osób, które chcą sobie pomóc z wykorzystaniem medycyny. centrum nastawione jest nie tylko na leczenie ale także za profilaktykę i edukację prozdrowotną.

Zachęcamy mieszkańców naszego powiatu do oddania swojego głosu na BESKIDMED. Aby oddać głos należy odwiedzić link: https://idol.szansadlaniewidomych.org/vote/1763 a reszta już jest czytelna i prosta. po oddaniu głosu należy go zatwierdzić z wiadomości, która przyjdzie na adres e-maila, który należy podać w trakcie głosowania poprzez linka.

Głosowanie regionu śląskiego rozpoczęło się 29 maja i potrwa do 4 czerwca br. Kandydatury zgłoszonych we wszystkich kategoriach z województwa śląskiego znajdziemy tutaj https://idol.szansadlaniewidomych.org/p/12

Andrzej Koenig

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-05-31 07:45:50
Andrzej Dupa: mój idol to Adrian, tak, ten sam - szkoda, że nie można na niego głosować, on tak dużo zrobił dla chorych, biednych, niepełnosprawnych, no dla wszystkich po prostu - wszystkim przez los pokrzywdzonym pokazał, że można być młodym, zdrowym i bogatym, a i tak się jest na poziomie małpy w cyrku - mój głos dla Adriana
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: