Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Idealny prezent urodzinowy GK Forge Rally Team!

W dniach 25-26 maja 2013 odbył się 59. Rajd Wisły. Impreza ta stanowiła trzecią rundę Rajdowego Pucharu Polski 2013. W zawodach udział wzięli bracia z Ustronia ? Jarosław Szeja i Marcin Szeja, zdobywcy Rajdowego Pucharu Polski 2012 w klasie 5, wice Mistrzowie Polski ClioCup 2010 oraz zdobywcy Rajdowego Pucharu Polski 2009 w klasyfikacji generalnej.

Jarek i Marcin startując samochodem Citroen C2 R2, wygrali 59 Rajd Wisły w Klasyfikacji generalnej oraz w swojej klasie 6, jednocześnie obejmując prowadzenie w klasyfikacji rocznej Pucharu.

Cele na Rajd Wisły uważam za wykonane, nawet z nawiązką. Na samym początku chciałbym złożyć życzenia naszemu głównemu sponsorowi - GK Forge - który w dniu rajdu obchodził 30 urodziny, to zwycięstwo dedykujemy właśnie jemu. Co do samego rajdu: super impreza, piękne trasy, mnóstwo kibiców, którym serdecznie dziękujemy za wspaniały doping. Jak dla mnie był to jeden z najtrudniejszych rajdów w których startowałem, tym bardziej cieszy zwycięstwo. A na tych trasach udało się dopiero za trzecim podejściem. To naprawdę cieszy, jak również kolejny bonus, w postaci prowadzenia w klasyfikacji rocznej. Fajna walka była przez cały rajd z Mateuszem, cios za ciosem, wygrywaliśmy na przemian odcinki specjalne,szkoda że dla niego zakończył się nie na mecie ostatniego OS’u, a w jego połowie. Walka była naprawdę emocjonująca. Nam na całe szczęście udało się dojechać bez większych problemów i wygrać - mówi kierowca  Jarosław Szeja
 

źródło: mat.pras
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: