Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Idealny noworoczny prezent

Hokeiści spod Jaworowego obronili w weekend trzecią pozycję w tabeli Tipsport Ekstraligi.

Trzyńczanie uporali się przed własną publicznością z Czeskimi Budziejowicami 6:3 (1:2, 4:0, 1:1). Do zwycięstwa w dużym stopniu przyczynił się napastnik Jiří Polanský, który w meczu skompletował cztery kanadyjskie punkty. 

- Przesądziliśmy o wygranej w drugiej tercji. Tam nasz hokej był prawie bezbłędny - powiedział zadowolony Polanský, który zagrał w trzeciej formacji obok Klimenty i Adamskiego. - Dla naszych fanów był to zarazem idealny prezent noworoczny - dodał 31-letni hokeista, pupil miejscowej publiczności. Polanský przeplata w tym sezonie lepsze występy z gorszymi. W swojej karierze zawsze jednak potrafił się w stu procentach przygotować i nastawić na kluczową fazę sezonu, czyli wiosenną rundę playoffs. W najbliższy piątek, w pierwszej kolejce 2013 roku, Stalownicy zmierzą się w Werk Arenie ze Zlinem. Stawką tego pojedynku będzie druga lokata w tabeli. Trzyńczanie do wicelidera ze Zlina tracą zaledwie dwa punkty.


TRZYNIEC - CZ. BUDZIEJOWICE 6:3 

Tercje: 1:2, 4:0, 1:1. Bramki i asysty: 8. Klimenta (Polanský, Lojek), 25. Růžička (Polanský), 26. Roth (Galvas, Růžička), 33. Polanský (Bonk, Varaďa), 37. Adamský (Klimenta, Polanský), 59. Peterek (Růžička, Květoň) - 16. Prospal, 19. Langhammer (Vydarený, Ptáček), 50. Kotalík (Michálek, Prospal). Trzyniec: Hrubec - Roth, Galvas, Hrabal, Zíb, Lojek, Klouček, Kania, Ovčačík - M. Růžička, Bonk, Varaďa - D. Květoň, Rákos, Orsava - Klimenta, Polanský, Adamský - Hrňa, Peterek, Ostřížek.

Głos Ludu - Gazeta Polaków w Republice Czeskiej

Pisaliśmy: Fani Oceláři Třinec są również w Polsce>>>

źródło: Głos Ludu
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: