Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Hugo czeka na dom

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS przedstawiamy Państwu pięknego i zdrowego psa, który nie stracił nadziei na poprawę swojego losu. Jest bardzo sympatyczny i cierpliwie czeka na dobrego człowieka. Co o nim wiemy? Może Hugo czeka właśnie na Ciebie?

Hugo to młody i pełen wigoru pies o charakterystycznym, nietypowym ubarwieniu. Czy podoba się Państwu? Jest bardzo silny i jego niespożyte pokłady energii powinny być wykorzystane na intensywnych, codziennych spacerach. Potrzebuje konsekwentnego opiekuna ze względu na swoje gabaryty oraz charakter. Do ludzi jest bardzo przyjacielsko nastawiony, niestety w domu powinien być psim jedynakiem, ponieważ nie przepada za towarzystwem innych czworonogów.

Na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją psią miłością i oddaniem. Tęskni za ciepłą ręką człowieka, która go pogłaszcze i nakarmi. Nie chce spędzić swojego życia zamknięty w schroniskowym kojcu w poczuciu ogromnej samotności i odrzucenia. Hugo doskonale sprawdzi się jako towarzysz osoby aktywnej, świadomej potrzeb takiego psa. Może czeka właśnie na Ciebie? Kontakt w sprawie adopcji - Stowarzyszenie AS - telefon - 608508049

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-11-15 16:48:50
megan: Jaki piękny... Nie kupuj - ADOPTUJ !!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: