Hradek odpowiedział Czarnym Panterom

Hokeiści cieszyńskiej ekipy przegrali wczorajsze barażowe spotkanie, którego stawką jest udział w play-off. Polscy zawodnicy ulegli Hradkowi i stan serii się wyrównał – 1:1.

Czesi zadali ciosy już w pierwszej tercji za sprawą Jakuba Pava, który zdobył dwie bramki. Czarnym Panterom udało się odpowiedzieć w kolejnej części spotkania, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Dutkiewicz. Niestety, chwilę po nim Hradek znowu wyszedł na dwubramkowe prowadzenie.

Nadzieje polskich hokeistów odżyły na początku trzeciej tercji, kiedy to Krzysztof Bryniarski zdobył kontaktowego gola. Jednak Czarnym Panterom nie udało się już doprowadzić do remisu, a ich zadanie utrudnił znacząco Branczyk, który ustalił końcowy rezultat na korzyść Hradka – 4:2.

Okazja do objęcia prowadzenia w serii nadarzy się już w czwartek, gdyż od 21:45 hokeiści obu zespołów przystąpią do trzeciego spotkania. Przypomnijmy, że awans uzyska drużyna, która jako pierwsza wygra trzy mecze.

Beskidzka Amatorska Hokejowa Liga, Baraże o play-off, stan serii: 1-1
1. mecz, 31 stycznia, 21:45 - HC Hradek - HC Pantery Cieszyn 2:4
2. mecz, 5 lutego, 20:15 - HC Pantery Cieszyn - HC Hradek 2:4
3. mecz, 7 lutego, 21:45 - HC Hradek - HC Pantery Cieszyn
4. mecz, 12 lutego, 20:15 - HC Pantery Cieszyn - HC Hradek
5. mecz, 14 lutego, 21:45 - HC Hradek - HC Pantery Cieszyn