Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Honory dla sportowców

Przyznano doroczne nagrody miasta Cieszyna za wysokie wyniki sportowe. Uhonorowano nimi 15 osób. Sześć nagród jest drugiego stopnia, reszta trzeciego. Pięć nagród drugiego stopnia trafi do zawodników Klubu Sportowego Shindo. Wyróżnieni nimi zostali Piotr Szymala za zdobycie w ubiegłym roku srebrnego i dwóch brązowych medali w mistrzostwach Europy Karate Shotokan, Arkadiusz Fiedor za złoty, srebrny i brązowy medal, Martyna Weres za srebrny i dwa brązowe krążki, Patrycja Chechelska za medale srebrny i brązowy oraz Marcin Hurycz za europejskie złoto oraz srebro.

Również nagrodę drugiego stopnia za ustanowienie Rekordu Guinnessa w 24-godzinnym pływaniu trzypokoleniowej rodziny przyznano Ottonowi, Januszowi, Łukaszowi i Katarzynie Widzikom. Przypomnijmy, że przepłynęli oni dystans 71 kilometrów 499 metrów.

Nagrody trzeciego stopnia miasta Cieszyna trafią natomiast do Czesława Banota i Janusza Rokickiego za medale zdobyte na Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych, Tomasza Mateckiego i Mateusza Ognistego z Uczniowskiego Klubu Sportowego Wiraż za wyniki w Pucharze Polski PZMot w motocrossie oraz do Przemysława Kolondry za srebro w mistrzostwach Polski w judo i Marka Duraja za dwa srebra w Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych.

źródło: naszemiasto.pl
dodał: J.K.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: