Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Hokejowe emocje (ponownie) w Cieszynie

W niedzielę (20.02) hala sportowa Uniwersytetu Śląskiego, podobnie jak przed tygodniem, ponownie należała do laskarzy. Jednak tym razem do głosu doszli nieco młodsi zawodnicy – U-10. Jak spisali się gospodarze?

Do Cieszyna zawitały ekipy z Goleszowa oraz z Miasteczka Śląskiego. Wszystkie kluby wystawiły po dwie ekipy, aby wszyscy zawodnicy jak najwięcej czasu spędzili na parkiecie, bo w kat. U-10 liczy się przede wszystkim zbieranie doświadczenia. Gospodarze spisali się bardzo dobrze, a na wyróżnienie zasługuje debiut 7-letniego zawodnika między słupkami, do którego koledzy z drużyny nie mogli mieć żadnych pretensji.

Do akcji wkroczyli również nieco starsi laskarze znad Olzy (kat. U-14), ale ci wybrali się do Tarnowskich Gór, gdzie wzięli udział w trzecim turnieju w ramach Halowych Mistrzostw Śląska. Niestety, cieszyńska ekipa wystąpiła w mocno okrojonym składzie – brakowało nie tylko zawodników na zmianę, ale także podstawowego bramkarza.

Laskarze z Cieszyna ponieśli porażkę w pierwszym spotkaniu z rezerwą Kolejarza Gliwice (0:3), ale już w kolejnym starciu pokonali pierwszą ekipę z Gliwic – 1:0. Hokeistów znad Olzy czekają jeszcze dwa turnieje, więc wciąż mają szansę zająć wysokie miejsce w końcowej klasyfikacji.

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: