Hit kolejki na remis

(A-Klasa - Podokręg Skoczów) Gdy w 10 minucie spotkania Kuźnia po dwóch bramkach Mieczysława Sikory prowadziła w Pielgrzymowicach 2:0 wydawało się że nic nie jest w stanie zatrzymać bardzo dobrze grającej drużyny z Ustronia. W 40 minucie Piotr Husar zdobywa bramkę na 3:0 i wydaje się że mecz jest już rozstrzygnięty a jedyną niewiadomą jest to ile jeszcze bramek goście w tym meczu zdobędą.

Tymczasem, w 45 minucie bramkę dla gospodarzy zdobywa Paweł Hojbach, siedem minut po rozpoczęciu drugiej części bramkę kontaktową zdobywa dla gospodarzy Tomasz Panicz uderzając z rzutu wolnego. W 74 minucie niespodziewanie już jest remis - rzut karny wykorzystuje Marcin Wielgosiński . Jednak Kuźnia nie rezygnuje z kompletu punktów czego efektem jest bramka Roberta Madzi w 82 minucie.

Gdy już praktycznie sędzia miał zagwizdać po raz ostatni, w polu karnym piłkę ręką zagrywa jeden z obrońców gości i sędzia wskazuje „na wapno”. Rzut karny pewnie egzekwuje Marcin Wielgosiński i gospodarze doprowadzają do remisu. Drużyna Pielgrzymowic remisując, przynajmniej do jutra będzie wciąż liderem pomimo pierwszej w tym sezonie straty punktów.