Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Historyczny mecz LUCE Cieszyn

10 września przejdzie do historii Klubu Sportowego LUCE Cieszyn. We wtorek, na Stadionie Zimowym w Tychach, pierwszy swój mecz rozegrali młodzi cieszyńscy hokeiści w kategorii Żak Młodszy.

Zawodnicy KS LUCE Cieszyn przez ostatnie tygodnie przygotowywali się do inauguracji sezonu, która nastała we wtorek, a na lodzie zaprezentowali się hokeiści w kat. Żak Młodszy. Cieszyński zespół, w pierwszej kolejce, czekał wyjazd do Tychów. Podopieczni Marcina Słamy otworzyli wynik spotkania, za sprawą Franciszka Kucharskiego, ale później gole strzelali już wyłącznie gospodarze, którzy odnieśli wysokie zwycięstwo - 24:1 (7:1, 11:0, 6:0). Jednak należy dodać, iż był to debiut cieszyńskiego klubu w tej kategorii wiekowej.

Działacze klubu informują, iż nadal prowadzą nabór do zespołu. - W celu ciągłego rozwoju ogłaszamy kolejny nabór na nowych zawodników naszego klubu. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci - już od 4 roku życia - do rozpoczęcia przygody z hokejem na lodzie. W klubie jest możliwość bezpłatnego wypożyczenia sprzętu hokejowego. Nie czekaj dłużej, przyjdź grać hokej! - zachęcają działacze. - Prowadzimy zajęcia z hokeja na lodzie dla dzieci i młodzieży. Bierzemy udział w rozgrywkach sportowych w ramach Śląskiej Ligii Hokeja na Lodzie. W klubie trenuje obecnie około 60 osób - dodają.

AP/mat. pras.

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: