Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Historyczny mecz LUCE Cieszyn

10 września przejdzie do historii Klubu Sportowego LUCE Cieszyn. We wtorek, na Stadionie Zimowym w Tychach, pierwszy swój mecz rozegrali młodzi cieszyńscy hokeiści w kategorii Żak Młodszy.

Zawodnicy KS LUCE Cieszyn przez ostatnie tygodnie przygotowywali się do inauguracji sezonu, która nastała we wtorek, a na lodzie zaprezentowali się hokeiści w kat. Żak Młodszy. Cieszyński zespół, w pierwszej kolejce, czekał wyjazd do Tychów. Podopieczni Marcina Słamy otworzyli wynik spotkania, za sprawą Franciszka Kucharskiego, ale później gole strzelali już wyłącznie gospodarze, którzy odnieśli wysokie zwycięstwo - 24:1 (7:1, 11:0, 6:0). Jednak należy dodać, iż był to debiut cieszyńskiego klubu w tej kategorii wiekowej.

Działacze klubu informują, iż nadal prowadzą nabór do zespołu. - W celu ciągłego rozwoju ogłaszamy kolejny nabór na nowych zawodników naszego klubu. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci - już od 4 roku życia - do rozpoczęcia przygody z hokejem na lodzie. W klubie jest możliwość bezpłatnego wypożyczenia sprzętu hokejowego. Nie czekaj dłużej, przyjdź grać hokej! - zachęcają działacze. - Prowadzimy zajęcia z hokeja na lodzie dla dzieci i młodzieży. Bierzemy udział w rozgrywkach sportowych w ramach Śląskiej Ligii Hokeja na Lodzie. W klubie trenuje obecnie około 60 osób - dodają.

AP/mat. pras.

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: