Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Heloł! Mariolka powraca!

Trzy tygodnie temu bawili publiczność w cieszyńskim teatrze, teraz rozbawią całą Polskę. Już w drugi dzień świąt, telewizyjna 'dwójka' wyemituje jubileuszowy program Kabarety 'Paranienormalni', który został zarejestrowany w cieszyńskim teatrze.

10 lat kabaretu i 10 miast – były to podróże podczas których członkowie grupy zabrali widzów w podróż przez wszystkie lata swojej zawodowej pracy. Nie zabrakło pierwszych skeczów, niezapomnianych kostiumów i zabawnych dialogów, którymi zaistnieli na samym początku kariery. Spektakle pełne były wspomnień i opowieści, które przybliżyły fanom pracę Paranienormalnych i ich zawodowe zmagania.

Mariolka, Balcerzaka i Kryspina – postacie stworzone przez Paranienormalnych, do łez doprowadzają za każdym razem. Nie inaczej było podczas występu 30 listopada. Wówczas w cieszyńskim teatrze Adama Mickiewicza kabaret ‘Paranienormalni’ zakończył swoje jubileuszowe tournee po Polsce.

Wydarzenie było szczególne, ponieważ całość zarejestrowała telewizyjna ‘dwójka’. Emisja programu 26 grudnia w telewizyjnej ‘dwójce’ o godzinie 20.10
Zobaczcie fotoreportaż Michała Fielka z występu w cieszyńskim teatrze.

 

źródło: ox.pl/mat.prasowe
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: