Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

HECA 2011 część pierwsza

Miniony wieczór (4.11.2011) sprawił, że Teatr im. Adama Mickiewicza w Cieszynie stał się najbardziej rozbawionym miejscem w Polsce, a wszystko to za sprawą HECY 2011, czyli Cieszyńskich Wieczorów Kabaretowych.

Za nami pierwsza część Cieszyńskich Wieczorów Kabaretowych HECA 2011. 

W piątkowy wieczór o wspaniałą zabawę, doskonałe humory widzów i niezapomniane wrażenia zadbali: Kabaret Liquidmime (Laureat Grand Prix i Nagrody Publiczności 27 Przeglądu Kabaretowego PAKA 2011), Tomasz Jachimek (nagrodzony dwukrotnie na PACE w 1999 i 2002), oraz Kabaret Jurki (zdobywcy I nagrody na PACE 1996). W roli konferansjera zobaczyliśmy Artura Andrusa, dzięki któremu spotkania obfitują w wybitną grę słów i świetną atmosferę. 

Gościem specjalnym HECY 2011 są: Maria Czubaszek - pisarka i satyryk, autorka tekstów piosenek, scenarzystka, felietonistka i dziennikarka oraz Henryk Sawka - rysownik, satyryk, jak również wnikliwy obserwator sceny politycznej i życia codziennego, autor niezliczonej liczby dowcipnych komentarzy.

Dzisiaj ciąg dalszy wspaniałej zabawy...

Pozytywnych emocji dostarczą widzom: Kabaret Szarpanina (kabaret otrzymał "Złotą Irenę 2011" w kategorii odkrycie roku, Laureat 2 Nagrody i nagrody za "Najlepszą Puentę" 27 Przeglądu Kabaretowego PAKA 2011), Kabaret Limo (nagroda "Złota Irena 2011" za najlepszy skecz, wygrane na PACE 2001, 2004, 2006, Grand Prix w Lidzbarku Warmińskim 2005, II Nagroda – Lidzbarskie Biesiady Humoru i Satyry 2004), oraz Kabaret Hrabi w premierowym programie "Co jest śmieszne" (autorzy programów: Demo, Terapia, Pojutrze, Kobieta i Mężczyzna, Syf i malaria, Savoir-vivre).

Przypomnijmy - HECY 2011 towarzyszą wystawy i spotkania z twórcami. Jeszcze dzisiaj (5 listopada) spotkanie autorskie z Marią Czubaszek i Arturem Andrusem w Kawiarni Literackiej NOIVA w Czeskim Cieszynie ( godz. 15.00, wstęp wolny), a o godz. 16.30 w kawiarnia Mokka Cafe w Cieszynie spotkanie autorskie z Henrykiem Sawką. 

 

BsK

ZOBACZ FOTOREPORTAŻ>>>

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: