Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Hażlach: Złote Gody

W minioną sobotę, 9 grudnia, w Domu Wiejskim w Brzezówce małżeńskie pary z Gminy Hażlach, świętowały swoje Złote i Diamentowe Gody, czyli jubileusze 50 lat i 60 lat wspólnego pożycia.

Wójt Gminy Grzegorz Sikorski, w towarzystwie Bożeny Bury, przewodniczącej Rady Gminy Hażlach, kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Liliany Matloch i nowej dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Cecylii Gasz-Płońskiej udekorował dostojnych Jubilatów medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, przyznanymi postanowieniem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Wśród mieszkańców Gminy Hażlach uhonorowanych w tym roku tymi medalami znaleźli się: Małgorzata i Stanisław Kabiesz oraz Bronisława i Władysław Załupski z Brzezówki, Maria i Julian Gembala oraz Krystyna i Włodzimierz Koliński z Hażlacha, Anna i Edward Matuszek, Bronisława i Józef Skórkiewicz, Irena i Rudolf Sztymon, Anna i Franciszek Tomica oraz Anna i Władysław Żyła z Kończyc Wielkich, Danuta i Tadeusz Gorczyca, Cecylia i Bolesław Granica, Krystyna i Bronisław Foltyn, Krystyna i Antoni Kowalski oraz Krystyna i Stanisław Pieczonka z Pogwizdowa, Maria i Adolf Wawrzyczek z Rudnika, Zofia i Andrzej Cieślar oraz Elżbieta i Józef Sabela z Zamarsk.

Z kolei jubileusz 60 lat pożycia małżeńskiego obchodziły w tym roku trzy pary, które związek małżeński zawarły w 1957 roku. Listami gratulacyjnymi przez Wójta Gminy Hażlach zostali wyróżnieni: Joanna i Józef Siekierka z Brzezówki, Elżbieta i Józef Stoły z Kończyc Wielkich oraz Maria i Franciszek Machej z Rudnika.

Oprócz życzeń zdrowia i wszelkiej pomyślności Jubilaci odebrali z rąk wójta i przewodniczącej Rady Gminy także paczki ze słodyczami.

mat.pras.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: